Osudové setkání-10.díl

10. prosince 2014 v 17:16 | Anis |  Osudové setkání

Title: Osudové setkání
By: Anis
Part: 10.-Převrat


Ahóóój! Je tady další díl! Někde jsem se zmiňovala - už nevím v jakým článku - , že nevím , co dát jako zápletku do tohohle příběhu, u kterého, podle Kaly, moc 'tlačím na pilu' - jestli víte jak to myslím ;).
To je sice pravda, chci to už ukončit, ale jak mi řekla Kaly - je na to trochu brzo ... a má pravdu. Když se na to kouknu z jiného pohledu, tak jsem si uvědomila, že tu není nic-moc zajímavého a tak jsem vymyslela toto. Doufám, že se to bude líbit ;)

*Simon, další den*

Vešel jsem do domu 1D. Kluci s Karen Smith. Tu holku mám docela rád. Je milá, hezká a k Niallovi by se hodila, jenže tady nejde o osobní dojmy. Tady jde o pověst skupiny!
Sedl jsem si naproti nim a zamyšleně jsem se na ně podíval s mým světoznámým pokerfacem, na kterým jsem roky pracoval před zrcadlem - kolem mých 15-ti let jsem se ho konečně naučil a díky němu jsem se proslavil.
Všichni byli značně nervózní. Hlavně to šlo vidět u Nialla s Karen a já si v myšlenkách říkal: 'Mají být proč nervní!'
"Ahoj kluci...a Karen" kývli na mě v odpověď
Jen jsem se usmál- takovým tím lítostivým pohledem.
"Nejspíš víte, proč tu jsem. Kvůli tomu videu."
"Snad těm nahoře nevadí, že se Niall choval s těma palačinkama jako prase, že ne? Vždyť to fanynky už dávno ví, tak v čem je problém?" snažil se Louis odlehčit situaci chabým vtipem, ale i tak jsem se tomu potichu zasmál a ostatní se jen slabě usmáli v náznaku, že je to pobavilo, ale moc mysleli na to, co se asi stane, že ten vtip vnímali jen jako slabou polehčující okolnost.
"Ne, Loui" koukl jsem se na něj se smutným úsměvem, který mi lehce oplatil "Mám na mysli to, co se stalo potom. Ovšem... něco by mě zajímalo, Nialle" obrátil jsem se na Nialla, který strnul "Byly ty palačinky dobré? Na tom videu vypadali chutně!" sotva jsem to dořekl, tak se všichni nahlas rozesmáli - což byl účel. Tím jsem vlastně taky známí... snažím se totiž uvolnit atmosféru, aby lidi nebyli moc nervózní, ale všechno s mírou.
"Jo-o-o, b-byly do-dobré" vykoktal Niall na kterého s Karen tenhle pokus nepůsobil. Šlo vidět, že si to přejí mít všechno za sebou... tak jim vyhovím.
"Nóó, k věci! Tou pusou jste se dostali do špatné situace a ti nahoře-" byl jsem přerušen Niallem
"Těm to může být jedno! Penize z nás dostávají, tak kde je problém?! Já Karen miluju a nic nás nerozdělí! Ani ti pitomci!" křikl a mě to překvapilo
"Tak to zcela mění situaci!" vyhrl jsem
"To určitě" ironicky si povzdechl Niall přesvědčen o opaku , ovšem to ho musím zklamat
"Takysi myslím" přisvědčil jsem klidně "Ti nahoře jsou správně přesvědčeni, že to fanynkám nevadí, ba naopak podporují to! Dokonce se několi tisíců fanoušků přidalo do vašeho fanclubu, vytvařejí nové blogy, kde zveřejňují vaši slavnou dvojici ve fotkách a videích, které o vás dvou získali a píšou k tomu komentáře typu 'Jsou tak sladcí!' nebo 'Je to krásný pár!'- ti nahoře to přímo vítají!"
Zdáli se být mojí zprávou zaskočení. Nakonec se, ale začali radovat a oslavovat, kromě Nialla s Karen, u kterých šlo vidět, že nemůžou uvěřit vlastním uším. Nakonec ze sebe Karen přeci je něco dostala:
"A-ale vž-vždyť..." vykoktala, zhluboka se nadechla, aby to dořekla a pokračovala:
"Vždyť jste se na nás, tak lítostivě díval a říkal, že jsme se dostali do špatné situace! Proč?"
Já se jen na ni usmál.
"To jo. Ale to jsem si myslel, že vy dva mezi spolu nic nemáte a že to na videu bylo z nějaké sázky a kluci to natočili a tak jsem tomu moc nedával pro jistotu naděje. A ti nahoře si prostě vydupali, že musíte zůstat spolu, ikdyby jsme vás museli dát k sobě do vězení a přivázat. Proto mě vás bylo líto... jelikož jsem si myslel, že vám bude dělat problém hraní štastného zamilovaného páru, ale jak vidím, tak ne a proto to mění situaci, protože to není z donucení. Přeju vám to!"
Upřímně jsem jim popřál a usmál, ale to nemohli vidět, jelikož se k sobě po mých slovech se ze samé té situace šťastně políbili.

*Irsko, v tu samou chvíli*

Seděla na sedačce u sebe v obyváku. Před chvilkou zrovna přijela z města... z nemocnice... a dozvěděla se strašlivou zprávu... muž se kterým doteď žila ji celé 3 roky lhal a to v plném rozsahu - teď to zní jakoby jsme byli u nějakého soudu a soudce vyslovil: 'Obžalovaný je vinen v plném rozsahu obvinění.' a vlastně to tak nějak bylo. Už dlouho ho podezřívala z utajených informací a měla pravdu, ale nikdy ji nenapadlo, že by to bylo až tak vážné.
Před pár lety měla nehodu, z které se tak tak dostala... ovšem... ztratila paměť. Přesněji si nepamatuje nic, co se dělo po jejím odchodu ze školy a tak pro ni byl trochu šok, když se druhý den probudila v nemocnici, místo u sebe doma. Ještě k tomu vypadala starší a měla jiné příjmení.
Loidová. Stephanie Loidová, tak se kdysi jmenovala, ale jak zjistila, tak se už jmenuje Stephanie South (pozn. au.- divné jméno, já vím, ale nic jiného mě zrovna nenapadlo).
A ještě k tomu má manžela! Theodor South. Tak se jmenuje. Tento muž ji celou dobu lhal.
Přesněji v tom, že to žádný její manžel není, ale její bývalý spolužák ze školy (na kterého si pamatovala), který zná vlivné lidi, kteří obstarali falešné doklady, životopis a nesprávné lékařské výsledky léčení, které přednesl doktor její opravdové rodině a to všechno proto, že Theodor je blázen, bohatý blázen, který si umanul, že za každou cenu si přivlastní ženu, do které byl celou dobu ve škole zamilovaný, bez ohledu na následky.
Odešla od něho a přestěhovala se do skromného domku 20 km od původního bydliště a o 20 km blíže jejímu rodnému místu.
Theodora udala a policie si nad ním i nad ostatními smlsla. Jeho poslala do basy a ostatní... řekněme, že jsou v dost nepříjemné situaci.
Dnes byla v nemocnici u jiného doktora, který jejímu případu jenom asistoval, neměl s tím podvodem nic společného, ale přitom měl stejný přístup k informacím jako vinný doktor. A ten ji řekl všechno, co potřebovala vědět... pravé příjmení, pravého manžela, pravou historii, pravý popis nehody... a další pravé věci, které potřebovala jako sůl.
Zítra jede do Londýna. Jednak proto, že tam má dobrou nabídku na práci a nebude moc pracovat a jednak proto, aby si všechno srovnala v hlavě. Další důvod je, že tam jsou lepší informace o její nehodě. Tehdy se totiž o její případ Anglie hodně zajímala a dokonce měla lepší informace než doktoři.Abyste totiž rozuměli... ten doktor ji neřekl jméno jejího manžela, jen to, že slyšel, že se z toho spolu s 14-ti letou dcerou sesypal. Takže má dceru, které je nejspíš touto dobou kolem 18-ti let. A že prý doktor, co to tomu manželovi oznamoval zemřel před rokem a který měl taky jeden z mála informace o celé nehodě a prý taky léčil její dceru, se kterou tím autem jela.
A tak jede do Londýna, teda rovnou se tam stěhuje, hned zítra a prý hned do vilové čtvrti, kde má taky své klienty.
Pracuje totiž pro Modest, který má pod svými křídli slavnou skupinu One Direction, její nové klienty, kterým bude dělat manažerku.

*Londýn, o týden později*

Stephanie se už nastěhovala a za 5 min. se má setkat se svými klienty, o kterých si pro jistotu zjistila pár informací od jistého pána Simona Cowella, který se s nimi dobře zná a má s něma dobré přátelské vztahy, takže mi pár info řekl: vznikli v r. 2010 v X Factoru, kde je dal on dohromady, když vypadli v Bootcampu, postoupili do finále a skončili na 3. místě, ale i tak se dostali se svým 1.klipem na první příčky hitparád a tam přetrvávají dodnes i se svým 4. albem v pořadí, je jich 5, nejstarší je Louis Tomlinson, který je prý takový dobrý vtipálek a který chodí s Eleanor Calder, 2. nejstarší je Zayn Malik, který je zasnoubený s Perrie Edwards z Little Mix a je považován za podivína, ale prý je to fajn kluk, další je Liam Payne, který je z nich nejrozumnější, ale není s ním prý nuda a chodí se Sophií, u které si už příjmení nepamatuje, dále je nejmladší Harry Styles, který je prý známý svůdník, ale prý je to jen výmysl bulváru a prý je svobodný, mezi Harrym a Liamem je ještě jeden ir jménem Niall Horan, který nedávno začal chodit s jakousi Karen, která je jediná, kdo se dostala do fotbalového Manchesteru, a je prý velký jedlík vlastně oba. Ještě ji popsal, jak vypadají, takže to má zmáklý.
Přišla před jednu z luxusních vil v ulici a zazvonila.
Když ji otevřeli, tak pozdravila, představila se (i s poznámkou, že je nová manažerka) a vešla.
Zula se, odložila si kabát a konečně si prohlídla toho, kdo ji otevřel. Hnědé vlasy i oči. To bude Liam!
"Ty jsi jistě Liam!" On se jen usmál. Takže se trefila!
"Ano, to jsem já. Pojďte prosím dál." řekl a odešel do domu s ní vedle sebe a provázel ji tu. Nakonec skončili u obýváku, u kterého ji varoval, že vstup je jen na vlastní nebezpečí a otevřel.
To co viděla, by jí ani ve snu nenapadlo.
Další hnědovlasý kluk s rozcuchem házel ze svého bunkru - za sedačkou - něčím co vypadalo jako špagety - 'To bude asi Louis' napadlo ji- na nějakého kudrnáče, který měl taky docela zajímavý bunkr... ba dokonce zajímavější než Louis - bylo to za lampou - a ani mu nechyběla velká várka špaget v ruce a s šibalským úsměvem, který nechyběl ani jeho kamarádovi, na něj s dětským smíchem házel - 'Harry' řekla si v duchu Steph. Zatím, co si tyhle dvě děti hrály, tak černovlasí kluk seděl na sedačce. V klíně mu seděla blonďatá holka as ve stejném věku jako on - kolem 20-ti až 25-ti lety: v těchto letech se vlastně pohybovali všichni ze skupiny, ikdyž jí to v tuto chvíli nepřišlo. S tou holkou se na sebe hrozně šťuřili a Steph si pomyslela: 'To bude Zayn se snoubenkou Perrie- ach, ta zamilovanost, jsou tak sladcí, že bych si z nich nejradši udělala mojí oblíbenou buchtu s pudinkem!'.
Když vešli a zavřeli, tak se na ně všichni podívali. Steph tedy spustila:
"Ahoj, já jsem Stephanie Loidová, vaše nová manažerka." usmála se na ně
Jako první zareagoval Harry. Vyšel ze svého 'super bunkru', přešel k ní, natáhl ruku a chytil tu její.
"Ahoj, já jsem Harry" řekl svůdně a mrkl na ní
Ona jen vykulila oči a uchechtla se.
"Harry, vím, že to pro tebe bude velké citové zhroucení, když ti to řeknu, ale já nejsem holka/PANÍ (zdůraznila) a měl by sis najít něko jiného, já jsem totiž vdaná!" a taky na něho mrkla
Harry na ni jen ublíženě koukl a obrátil se na Louise, který se jen pobaveně šťuřil.
"Vidíš Hazza, další postarší žena a další NE, chudinečko!"
Steph se jen ze srandy ublíženě na Louiho koukla s nádechem naštvanosti.
"Komu říkáš postarší, šmoulo?"
Loui se jen zasmál, přešel k ní, chytl ji za ruku a sladce se usmál.
"Já jsem Louis"
Hned jak ji pustil, tak odhopsal k sedačce se šmoulým zpěvem "La la lalala, lala lala la!". Mezi zpěvem nezapomněl hodit po smějícím se Liamovi špagety a sedl si.
Z ničehož nic se v místnosti objevila další dívka v doprovodu s hnědovláskou a hned zamířila k Liamovi, zatímco ta hnědovláska k Louisi.
Ta u Liama - 'Asi Sophie' řekla si Steph - se na něho usmála, ale najednou se zarazila při pohledu na špagety v jeho vlasech.
"Li, lásko, ty víš, že tě miluju a proto ti říkám, upřímně, špagety ve vlasech ti vážně nesluší!"
Liam se jen ušklíbl na smějícího se Louiho, oddělal špagety z hlavy a dal je na tu Sophiinu.
"Nóóó, tobě taky ne!"
Tohle už nikdo nevydržel a všichni se rozesmáli na celou místnost.
"Ahoj, já jsem Sophie" usmála se na Steph
"Stephanie Loidová"
Potom k ní zamířila ta hnědovláska, taky se na ni mile usmála.
"A já jsem Eleanor Calder"
"Stephanie"
Když se všichni představili, tak se posadili na gauč, před kterým se rýsovala velká telka a Steph to nedalo, aby se nezeptala.
"Není vás náhodou pět? Pokud vím, tak Simon říkal, že je tu ještě nějaký blonďák-"
Ani to nedořekla a už ji skočil do řeči Harry. 'Ten je teda dobře vychovaný.' pomyslela si ironicky Steph
"Niall šel s Karen-to je jeho 'miláček' a naše sluníčko- na její trénink. Včera se zmínila, že ji trénér povolil ho vzít sebou, ale nesmí zasahovat do tréninku a že ji prý nesmí rozptylovat. Nám to nedovolil, protože prý nás nezastaví ani zákaz, což nechápu ... zrovna já jsem takový tichý tip člověka, který nedělá žádné problémy." zašklebil se Harry
Všichni najednou jsme ironicky řekli: "No jasně"
"Měli by přijít každou chvíli. Přesněji-" u zámku od dveří zachřastily klíče "-teď!" řekl Loui
Do místnosti vešel blonďatý usměvavý kluk u kterého šla po boku holka se špinavě-blonďatými vlasy.
"Ahoj lidi! Neuvěříte, co se-" zasekl se při pohledu na Steph
Steph to pochopila jako příložitost se seznámit se zbytkem skupiny, tak vstala a přistoupila k Niallovi s nataženou rukou a úsměvem na tváři.
"Ahoj, já jsem Stephanie Loidová, vy jste nejspíš Niall a Karen. Jsem nová manažerka 1D."
Pořád se usmívala, ale připadalo ji trochu divné, že se ji ani nepředstavil zpátky. Když se nad tím, tak zamyslela ... oba, Niall i Karen, se neusmáli. Jen na ni vyjeveně a vyděšeně koukali. Podívali se na sebe a potom se zase upřeně zadívali zpátky na Steph. Naráz promluvili a ikdyž každý řekl něco jiného, tak byly obě fráze stejně děsící.
Niall: "Paní Smith?"
Karen: "Mami?!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaly Kaly | 10. prosince 2014 v 22:40 | Reagovat

Já od samého začátku věděla kdo to jínak krásný a konečně zápletka :-D

2 Anis Anis | 19. prosince 2014 v 19:20 | Reagovat

Jo, konečně! Nejdřív jsem nevěděla, co tam dát, ale nakonec jsem si vzpomněla, proč se dostala do Londýna? - kvůli tato ví, který ji bil. A proč ji bil?- protože pil. A proč pil? - ze žalu ze smrti jeho životní lásky a její matky. A pak mě to napadlo! Matka! Přesněji jsem se v tom začala stokrát a ... TADÁÁÁ!!! Tady to máme! :-D  :-D :-D

3 Anis Anis | 19. prosince 2014 v 19:23 | Reagovat

[2]: Sorry, místo 'stokrát' tam má být šťourat! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama