Co přichází? Vánoce!

19. prosince 2014 v 19:01 | Anis |  Anis's diary"Vánoce, Vánoce přicházejí! Zpívejme přátelé! Po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé!"
- kdo nepoznal naši českou vánoční koledu, tak je na tom opravdu špatně! Jelikož ....
"Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé!"
Tady tento úvod jsem napsala opravněně, protože je to pravda! Další středu jsou totiž Vánoce!
Né, že bych se kdo-ví-jak těšila, ale snad mě chápete! Těším se ze všeho nejvíc na ...(můžete hádat...anebo ne) .... Popelku! Proč? Protože je to jedna z mých nejoblíbenějších pohádek! Narozdíl od Mrazíka - těm kterým se Mrazík líbí, se omlouvám, ale mě se prostě nelíbí! Od těch hrozně červených tváří Marfušky po ty příšerné písničky : 'Váňo, Váňo Ivane, jen se podívej na mě! ...'. To je první a taky poslední ruská pohádka, kterou jsem viděla - pokud vím - a asi taky poslední ... Bůh žehnej českým pohádkám! ... a samozdřejmě i těm animovaným anglickým!
Nóóó... zpátky k podstatě věci!
Přeju vám všem: "Veselé Vánoce a šťatný nový rok! Ale hlavně vám přeju, abyste... dostali všechny dárky, co má ten kápo (Ježíšek) v pytli!"
Tak... to by bylo. Pokud jde o další články.... možná přidám nějakou jednodílovku s Niallem, který žadnou nemá, buď na téma Vánoce nebo nový rok - záleží na tom, kdy se na to vrhnu : jestli před vánoci, tak bude vánoční a jestli budu líná a bude to až po nich, tak novoroční.
To je asi všechno.... vlastně ne!
Teď mluvím přímo ke Kaly: "Kaly... je mi jasné, že jsi byla asi dezorientovaná, když jsem neodpovídala na tvé komenty, ale mě to nešlo poslat! Na mobilu mi nešlo napsat ten koment s mým jménem a tablet měl, takové to období, kdy mě odmítl pustit na internet, ikdyž jsem u Wifi měla silný signál! Takže sorry! Až se k tomu dostanu, tak odpovím!"
A na závěr bych chtěla, abyste věděli, že je dnes po Televizních novinách na nově Legendární parta! Je to můj aktuálně nejoblíbenější animák, tak se na to můžete kouknout. Nenutím vás, abyste se na to dívali, jen vám to oznamuji! Teda až na Kaly... té přikazuji, aby se na to dívala, protože je to (podle mě) hustá pohádka - ikdyž je to taková kravina, protože jaký má smysl, že vás lidi uvidí jen, když na vás věří? Je to začarovaný kruh, jelikož: většinou lidi uvěří, jenom když to něco uvidí, jenže to neuvidí dokud na to nebudou věřit! - říkám... začarovaný kruh! Ale jinak je to cool a asi nejlepší bylo, když Zuběnka byla úplně okouzlena Jackovými zuby a ohmatávala mu hubu! To jsem málem nemohla!
Takže se na to Kaly musí na 100% podívat! A pokud si toto přečte až jindy místo dneška a na Legendární partu se nekoukne, tak nevadí! Najdu to někde na internetu a osobně se postarám, aby se na to koukla!
Sorry za tu hrubost, ale já jsem do toho animáku čerstvě zamilovaná a bůh ví, že já v tomto období jsem bláznivá ... teda víc než obvykle ;)
Tak toto je opravdu všechno a ještě jednou:
"Šťastné a veselé Vánoce!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaly Kaly | 22. prosince 2014 v 23:23 | Reagovat

Tak
1.Ten animák jsem už viděla 5x proto se mi už nelíbí prostě mě omrzel sorry a navíc jsem v pátek nebyla doma měla jsem vánoční oddílovku to víš já a skaut.
2.Dnes jsem se poprvé a určitě ne na posled koukla na lásku nebeskou (hele nesudte mě že jsem to jěště neviděla :-D prostě nebyla možnost)
3.a ted se těšte.....chystám se vymyslet silestrovskou povídku s .....eště nevím kým.... :-D (sorry ale Vánoce už nestihnu)
4.ZAMLOUVÁM SI LUIHO NAROZKY :-P
Šťastné a veselé 8-)  :-D  :-P  ;-)

2 Kaly Kaly | 24. prosince 2014 v 15:48 | Reagovat

Louiho :-D

3 Anis Anis | 25. prosince 2014 v 0:39 | Reagovat

1. Já ten animák viděla jen jednou (teď už 2x), takže mě ještě neomrzel. A jelikož ZATÍM nemám v plánu si ho pouštět víckrát, tak jen tak neomrzí, když se na něho kouknu jen jednou do roka ;)
2. Já tě nesoudím,jelikož jsem to neviděla a ani nevím o čem to je,takže to je OK
3. Já tu jednorázovku začala psát před Vánoci, ale nestihla jsem to dopsat, takže snad to neva, když to pošlu jindy:/
4. OK, já bych to už nestihla, alespoň jsem mu poslala tweet.
PS: Všiml si někdo, že jsem po každé odrážce psala slovo 'JÁ'? Protože já (už zase) ano. To jsem, tak namyšlená, že myslím jen na sebe? JÁ,JÁ,JÁ! Co myslíte? :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama