Together...?

24. listopadu 2014 v 15:59 | Anis |  Jednodílovky
Title: Together...
By: Anis
Jednodílná


Tak... tady máte po dlouhé době taky nějakou jednodílovku. Konečně něco se Zaynem. Odmítám totiž psát nějakou story o Zaynovi, aniž by tam byla Perrie, protože jim to strašně přeju a jsou spulu strašně sladcí! (až z nich mám cukrovku) A nemíním jim to kazit tím, že napíšu něco s jinou holkou, i když vím, že si to stejně nepřečtou, ale stejně!
Dofám, že se to bude líbit ;)

Procházela se dobře dodržovanou zahradou, která se rozprostírala po celém svém určeném prostoru. Vystavovala svůj obličej slunečním paprskům, které se značným opožděním dominovaly na obloze v soumraku. Vítr si pohrával s jejími vlasy jakoby s nimi tancoval nějakou svou tajnou sestavu. Vůně zahrady se ji vkrádala do jejích plic, které k tomu neměli žádné připomínky... proč by asi měly?
Byl konec podzimu a do krajiny se vkrádala nevítaná zima, kterou, jako jediná, uvítala asi jen sama blondýnka s modrošedýma očima.
Ti kteří ji neznají, by u ní odhadovali, že je sebevědomá a cílevědomá... a nemílili by se... , že má svůj vysněný život... a tady by se už scházaly jejich omyly, jelikož... ona si ho nevysnívá, ona ho žije... řekli by si, že je moc mladá na to, aby chápala určitý věci okolo pravé lásky a zodpovědnosti... jenže to už ona dávno chápala... dokonce by si pomysleli, kdo-ví-jaký je to snílek, který touží po svém princi na bílém koni, jenže... toho ona už dávno měla.
Kolem jejího pasu se omotaly dvě mužské paže, které sama znala a které patřily jemu.. jejímu princi... Zaynovi.
Otočila se a usmála na něho... na svého snoubence.
Usměv ji oplatil a dal pusu na čelo.
"Perrie, lásko, co zde děláš? Vždyť se nachladíš v tom tvým tričku."
Měla totiž na sobě světle růžové tričko s krátkým rukávem, světle modré džíny a teplejší tenisky v kterých měla tenké ponožky.
"To je dobré, jemi tep.." než stihla dopovědět, tak ji začal oblékat do svetru a následně i do teplého kabátu. Když byl se svým dílem spokojený, tak se na ni usmál ignorujíc její hraný jemně nazlobený obličej, ale na konec se taky usmála.
Sedli si na nedalekou lavičku ruku v ruce a koukali na končící západ slunce.
"Je to nádhera, že?" ozval se z nenadání Zayn, který seděl nalevo od ní s její hlavou na rameni.
"To je" řekla zasněně Perrie
"Nad čím přemýšlíš?" ozval se po dlouhé chvíli zase Zayn a Perrie si jen povzdechla
"Přemýšlím nad... pátkem"
Teď to byl Zayn, kdo si povzdechl. A ztrápeně se na Perrie zahleděl. Tohle už řešili několikrát a ona má pořád pochybnosti.
"A co s ním? Všechno je zařízené. S El a Sophií jste to pořád probírali, že jsem měl pocit, že tě musím od nich odtrhnout, abych tě měl na večer doma. Dokonce sis objednala organizátorku na svatby... dokonce dvě! Každý den voláš do hotelu, aby ses ujistila, že ta rezervace platí a ještě si ověřuješ jestli sál, kde to proběhne, není nějak dotčený, nebo někdo náhodou neposunul o milimetr vázu. Tam kde má být hostina, tak si ověřuješ jestli jsou s tou várkou jídla kuchaři obeznámeni, nebo jestli to jídlo bude skutečně čerstvé. Tak nevím nad čím přemýšlíš, protože jsme se přece jasně domluvili, že ty prkýnka leštit nebudem, ale i tak jsi volala do úklidové čety, aby to zajistili. Dokonce jsi zajistila pokoje pro hosty v tom hotelu, tak co řešíš?" vydechl frustrovaně Zayn a to vyjmenoval jen čtvrtku z toho, co všechno za ty dva měsíce předtím obstarala
"Já vím,... jen mě napadlo... jsme na to vůbec připravení? Na tohle všechno? Manželství, domácnost, děti... zodpovědnost? Co když to prostě nedokážeme?"
Zayn se na ni s rentgenovým pohledem zahleděl a povzbudivě na ni usmál.
"Snad to nechceš odvolat? To by trvalo dýl než to chystání, jelikož bysme se museli všem, které si kontaktovala omluvit s to jich je 'docela' hodně!"
Nad tou myšlenkou se oba zasmáli. A Zayn pokračoval.
"....Perrie..." zvážněl Zayn. Koukl se do jejích modrošedých očí a ona do těch jeho hnědých. "My to zvládneme... dokud budeme spolu... dokud se milujem."
Nad tím se oba pousmáli.
"I love you, Zayn" zašeptala Perrie
"I love you, Perrie" zašeptal jí Zayn
"Together...?" zeptal se s úsměvem Zayn
"Together!"
A na důkaz svých slov se políbili.

_ _ _ _ _ _

PS: Na tuhle fotku jsem narazila, když jsem hledala úvodní obrázek k tomuto článku a strašně mě zaujala... a to z toho důvodu, že jsem si všimla Zaynových bruslí, které jsou od pohledu... no... jak to říct... jiné než znám. Můj brácha hraje od malička hokej, takže když jsem se učila bruslit, tak z důvodu 'šetření peněz' jsem po něm zdědila brusle a učila se na nich. Když jsem kolem deseti let dostala konečně dámské, tak jsem se strašně bála, že spadnu... a spadla- byly tam ty zoubky a u těch pánských nejsou, tak to byl další problém... každopádně vím přesně jak vypadají pánské brusle a věřte mi.... ty co má Zayn opravdu neznám. Ostatně můžete si to ověřit sami:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaly Kaly | 26. listopadu 2014 v 13:16 | Reagovat

Krása a o pravdu jsou ty brusle zvláštní :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

2 Anis Anis | 19. prosince 2014 v 19:03 | Reagovat

Že jo! A díky za koment! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama