Paddy & Nico

6. listopadu 2014 v 18:39 | Anis |  Anis's diary


Ahojky lidi, zrovna koukám na Óčko a je tam zrovna Xindl X -V blbým věku; to video a hlavně ten song je skvělý; no ale zpět k věci... přemýšlela jsem o včerejším videu a o tom jak jsem tam chtěla připsat to slavné 'PS', ale začalo mi to blbnout a sekat... no prostě jsem si s tím nevěděla rady a poslal se jen začínající slova toho 'PS' a dlouhou dobu jsem to nemohla opravit... no prostě jsem byla nakonec ráda, že jsem to z toho článku dostala a radši jsem to nechala s úmyslem napsat obsah toho 'PS' v dalším článku a světe-div-se, je to tento článek.
No prostě jsem tam chtěla dát doporučení na video, které vidíte na vrchu tohoto článku. A tak to konečně napíšu:
Nemějte předsudky vůči tomu začátku, jelikož zdání klame a jak je z videa patrné, tak tuto chybu udělal i sám velký Simon Cowel- nepočkal, prostě to bylo pro něj nudný (pro mě ze začátku taky) a zmáčkl to otravné tlačítko- všimli jste si taky toho nabroušeného pohledu, který Paddy a Nico věnovali Simonovi po tom stisknutí?, protože já jo- a zrovna v ten moment kdy od něj odtrhli ten pohled alá 'Zabiják', tak začala ta rychlejší hudba a já nevěděla jesti brečet nebo se smát z toho překvapení, ale to všechno je ve videu.
O této dvojičce nevím tolik jako o 'Bars and Melody', vím jen ty informace z tohoto videa a dalši info mě moc nezajímalo (a náladu na to nemám), jen vím, že v první trojce nebyli. Možná byli v první desítce, ale to taky nevím jistě, jen vím, že to taky dotáhli docela daleko, ale nic víc po mě prosím nechtějte a video si přeložte sami- překládání z angličtiny mám za dnešek až až.
Tak doufám, že se vám video líbí a budete tento blog nadále navštěvovat i přes ten pravdivý fakt, že autorky tohoto blogu (tedy já a Kaly) nejsou zrovna psychicky v pohodě a to, že jsou často v jedné místnosti tomu moc nepomáhá ;)
Takže tímto se s vámi loučím.... Ahóóój!!! ;D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama