Trpělivost přináší růže-6.díl

22. července 2014 v 10:48 | Anis |  Trpělivost přináší růže

Title: Trpělivost přináší růže
By: Anis
Part: 6.- Judge's house

Sorry guys, že jsem dlouho nic nepřidala, ale koho má bavit psát zdlouhavé povídky, když to ve skutečnosti čte jen jeho kamarádka?! A jelikož Kaly byla na dovči, kde nebyla wifi, tak nemělo to cenu psát, už vůbec. V neděli se vrátila, tak to je asi důvod, proč to tu vůbec dávám.
Teď musím jen podotknout, KALY!- "Příjemné počtení"

*Sam*

Nemůžu uvěřit, že jsem se s ním po tolika letech setkala. S Liamem. S mým nejlepším kamarádem (a tajnou láskou z dětství). Já budu snad brečet...Né Sam...musíš se krotit...ale já to nemůžu zadržet...ale ano můžeš, nedělej ze sebe citlivku...a přeci jen to nejde. Po tvářích se mi skutálelo pár slz, ale štěstí.
Seděla jsem na své posteli a poslouchala Nikol, jak si stěžuje na množství věcí, které se jí prostě nedokážou vejít do kufru:
"No tak, musí to jít! Když to šlo předtím...půjde to i teď! A kde je Kapitán Okurka?! Néééé on se stratil! Okurkóóóó!"
Jen jsem se uchechtla a řekla:
"Kapitán je vedle mě a flirtuje s Méďou, takže klid Casanovo!" zasmála jsem se a nahmatala Méďu, kterého jsem dostala od Liama k 5. narozeninám-ano, pořád ho mám.
"No dovol!"
"Dovolím!" vyplázla jsem na ni jazyk a šibalsky se usmála
"ÁÁÁÁ tady je někdo drzý, vidím, že ses toho hodně naučila, co jsi v mé přítomnosti. Jen tak dál, holka. S takovou, tě ani tvá mámá nepozná! A mimochodem,...proč sakra s ním flirtuje?! Já myslela, že není gay (TEN Méďa, TEN Kapitán Okurka, pozn.: jen abyste si nemysleli...já s gayi problémy nemám-toleruju je)!"
"Nooo Méďa určitě gay není, to jsme si vyjasnili a navíc tvého Kapitána odstrčil, takže je to docela jasné. Ale u Kapitána...to nevím, to bys měla vědět ty!"
"HA-HA-HA. Vážně vtipný. Být tebou, zmlknu, protože nebýt mě...nebudeš mít sbalené věci a domů budeš muset sama!"
"Tak zaprvé-to bys mi neudělala, na to jsme až moc dobré kámošky, zadruhé-musíš to udělat, protože máš podepsanou smlouvu se Simonem, kde nabízíš své služby a jseš moje asistentka a zatřetí-moje máma, by si toho všimla a kdyby tě potkala...bylo by z tebe stelivo pro kočky."
"Tak dobře, dobře...vzdávám se. Jak to, tak vypadá....kdybych ti prostě nepomáhala, tak bych ztratila kámošku, kterou jsem dlouho hledala, byla bych v doživotních dluzích a stal by se ze mě kočičí záchod, takže to vypadá, že ti budu dělat poskoka ať chci nebo ne. Pochopila jsem to dobře?" zeptala se a já se zasmála
"Ano a to ani není všechno, to si představ, co by se stalo, kdyby zjistil Liam, jak zanedbáváš jeho nej kámošku- to by si nebyla ani ten záchod, rovnou by ses mohla seznámit se svatou Marií." řekla jsem
"No to teda jo, ten by mě zamordoval do vteřiny aniž bych mrkla-to je jasné. ----- Tak už, to bude, jen sbalit tuto nabíječku a jde se na tvoje věci."
Po 5-ti dlouhých minutách se ozvala zase:
"Děláš si srandu?! Sotva namačkám svoje věci do toho svého kufru, nevlezou se zase tvoje věci do tvého! Kdo to má sakra pořád rovnat!"
Chvíli bylo ticho-asi přemýšlí-napadlo mě a hned nato se mi má doměnka potvrdila, když se Nikol vytasila s tím nejhorším nápadem, který by napadl opravdu jen ji:
"Když některé věci vyhodím z okna...budou ti potom chybět?"
"Na to ani nemysli! Když se mi to tam nevleze, tak to zkus poskládat-uvidíš, že ty poskládané věci zabírají míň místa, než ty naházené od tebe."
"Jak víš, že to tam házím? Vždyť mě nevidíš!" křikne a já se pro sebe pousměju
"Mám uši! A to mrskání s mým oblečením nejspíš slyšel i Liam s Niallem u nich doma." řeknu s pobavením v hlase a ona si odfrkne
"Zas tak hlasitý to nebylo, jen ty máš ten sluch, trochu víc rozvinutý."
"No jo...já mám supersluch-můžete mě přejmenovat na Supermana! Superman is here!" křikla jsem na což se Nikol uchechtla
"Co je?"
"Já jen...nespletla sis kámoše? Teď se spíš chováš jako Louis než jako Liam."
"A to jako čím?" nechápala jsem
"Ty o jejich skupině nic nevíš, co?" zeptala se
"Máš pravdu, nevím. A navíc...kdo je Louis?" zeptala jsem se a uslyšela mlaskavý zvuk...takový, když se někdo plácne do čela
"No co? Já nemám tolik možností, jejich skupinu studovat, tak jako ty. Jedině, kdybych řekla mamce, ale to je dost divný, když požádáš někoho, kdo nejraději poslouchá hudbu z minulého století, aby ti pustil videa se skupinou z tohoto století....prostě je to..."
"Divné" doplnila mě
"Přesně" řekla jsem a nastolo ticho, které jsem samo-sebou musela přerušit:
"Tak, kdo je ten Lewis, nebo kdo, o kom si mluvila?"
"Jmenuje se Louis a je s Liamem ve skupině a jelikož ty nic nevíš, tak ti toho budu muset říct víc, že?" zeptala se a já přikývla, docela mě to zajímalo. Jen si povzdechla a začala:
"Jmenují se One Direction (jeden směr). To jméno vymyslel Harry, jelikož ho to napadlo, tak že všichni jdou stejným směrem a za stejným cílem. Ten Harry je Harry Edward Styles, další člen skupiny, ostatně jako Zayn Javadd Malik, Niall James Horan (u toho jména si slastně povzdechla), Louis William Tomlinson-o kterém jsem předtím mluvila- a ten tvůj Liam James Payne. ..." začala mi tam vyprávět o jejich vzniku v X-Factoru v roce 2010, jejich vzestupu, videodenících (kde jsem pochopila, jak to myslela s tím Louim), jejich pádu ve finále, kdy zkončili třetí, smlouvě, prvním songu, albu, 2. albu, 3. albu, oceněních, přítelkyních, jejich vlastnostech a dokonce zmínila jejich kapelu, bodyguarda a manažera Paula, stylistku Lou s dcerkou Lux a jejich rodinu. Vlastně toho říkala víc, ale kdo to tu má všechno vypisovat, že?!

*Nikol*

Když jsem se Sam zmínila o Liamově přítelkyni Sophii, tak jsem si všimla, jak zesmutněla, tak jsem radši začala mluvit o jejich vlastnostech a oblibách. Myslím, že si ani neuvědomovala, že ji to vadí, tak jsem se na to radši neptala, abych ji zbytečně netrápila, když odpověď dávno znám. Prostě se nám do Liámka zakoukala-teda zamilovala. Myslím si, že je to oboustrané, ale že si to Liam nechce moc připustit, když má Sophii. Proč to musí být, takové zamotané? A ještě tu je Niall, který o mě nejspíš nezabloudí ani očima, leda tak jako kámošku, no aspoň něco, člověk nemůže být vybíravý.
Dobalila jsem poslední Samiiny věci, tedy až na pižamo a hygienu, kterou bude ráno potřebovat, ostatně to stejný jsem udělala u mě, protože potřebovat to budu taky.
Potom jsme dodrželi večerní hygienu a šli s našimi kamarády spát. Kamarády myslím ostatně mého
Kapitána Okurky a jejího Méďu.

*Sam, s ostatníma holkama na cestě do Judge's house*

Ano, uplynuly 2 týdny od doby, kdy si mě máma odvezla z budovy, kde jsem s Nikol přespávala počas Bootcampu. Často se k nám Nikol stavovala a dokonce u mě v pokoji přespávala. Kluci (Liam s Niallem) nám-teda Nikol- často volali a dokonce si povídali přes Skype (Nikolin). Jednou jsme se i setkali a Liam s Niallem sebou vzali i ostatní kluky ze skupiny a řeknu vám...řeč opravdu nestála a já mám pocit, že jsem se, tak nenasmála snad nikdy. Když jsme se setkali s nimi podruhé, tak kluci sebou vzali i jejich přítelkyně + jednu snoubenku. Louisovu Eleanor a snoubenku Zayna Perrie jsem si hned oblíbila, ale se Sophií od Liama byl problém v podobě její ignorace, prostě se mi zdálo jako bych ji nějak vadila, ale možná se mi to opravdu jen zdálo.
Právě teď sedím v letadle s Nikol a ostatníma holkama, které taky postoupily a letíme...kdo ví kam-to nám neřekli-abysme nezjistili k jakému porotci jsme přiřazeni.

*Ubytování*

Tak, jsme tady. S holkama jsme se už vybylily a teď máme volno. Porotce jsme zjistili hned jak jsme dorazili. Máme Cheryl! Byla jsem strašně šťastná. Cheryl je strašně milá a hodná a já ji mám ráda. Máme dovolený nájezdy na ledničku, bazén, výřivku...vlastně skoro všude kromě jejího pokoje, že si chce prý taky nechat nějaký to soukromí, což respektujeme a nelezeme tam.
Zpívat budeme až zítra a dnes si máme vybrat libovolnou písničku. Co mám za písničku? Nebuďte zvědaví! Zjistíte to zítra. Jen vám prozradím, že jsem si ji už vybrala v těch dvou týdnech a naučila se ji, tak mám teď volno a stačí mi to jen zopakovat.
A teď když dovolíte...jdu se učit plavat, Nikol mi slíbila, že mě to naučí, když máma na to ani nepomyslela.

*Další den, vystoupení*

Kamery dorazily před hodinou a už se začalo. Já jsem předposlední v pořadí a každou chvíli zkončí ta holka, která šla přede mnou a já zde nervozitou mám okousaný všechny nehty.
Do místnosti někdo vešel a mě bylo jasné, že je to ta holka, co šla přede mnou. A sakra, je to tady!
Vešel někdo další a zvolal:
"Samantha Stevensová"
Stoupla jsem si, Nikol mě chytla za ruku a vedla mě cestou na zahradu, kde si Cheryl nechala postavit pohovku, aby se ji líp poslouchalo.
Dovedla mě na místo, zastavila a já spolu s ní.
Ch (Cheryl): "Ahoj Sam.......a Nikol"
J a N (já a Nikol): "Ahoj"
Ch: "Nikol...klidně si sedni vedle mě, místa je tu dost a můžeš dát Sam trochu prostor, tak pojď"
N: "Dobře"
Předtím než šla mi pošeptala 'Hodně štěstí', což mi zas tak moc nepomáhá.
Ch: "Tak Sam, můžeš začít"
J: "Dobře"
Nadechla jsem se a klávesák začal hrát předehru pro Skyscraper od Demi Lovato (písnička je pod článkem), na což jsem začala zpívat. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaly Kaly | Web | 23. července 2014 v 13:16 | Reagovat

Už jsem říkala že to možná čte víc lidí kteří NEKOMENTUJOU!!!! :-( Ale to se nám občas taky nechce jinak moc hezký :D  :-D a určitě si umíš domyslet co se stane když Sam neskončí s Liamem. MUHAHAHAHA!!!! :-D  8-)  :-P  :D  ;-)

2 Anis Anis | 24. července 2014 v 13:11 | Reagovat

To teda dokážu představit, ale umím se bránit a ty to víš ;-)

3 Kaly Kaly | Web | 24. července 2014 v 19:08 | Reagovat

Kdyžse naštvu tak se neubráníš ani kdybys já nevím co :-D a co ta pout?Vneděli? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama