Osudové setkání-7.díl

21. června 2014 v 15:40 | Anis |  Osudové setkání

Title: Osudové setkání
By: Anis
Part: 7.- Bowling


Promiňte lidičky, že jsem skoro 3 týdny nic nepřidala, ale znáte to...uzavírání známek a strašný fofr. Nevíte co máte dělat dřív a když už máte volno, tak chcete strávit čas nějak jinak, než u psaní povídek, které beztak nikdo moc nečte (s vyjímkou kamarádů) a radši sisednete někam ke knížce, čtete a relaxujete. A to je vlastně ten důvod: radši jsem si něco četla, než abych něco sama napsala, proto se omlouvám za mou lenost. O prázdinách se to nejspíš zlepší a teď už dost úvodu a jde se na čtení. "Příjemné počtení!" ;)

*Karen, den Bowlingu*

Potí se mi dlaně a točí se mi hlava. Co to se mnou sakra je? Je to jen obyčejné setkání s kamarády. S novými kamarády....čerstvě novými kamarády.... slavnými kamarády.....kamarády, které skoro neznám.....kteří skoro neznají mě....Tak proč se mám strachovat?!
Jen klid Karen.....bude to v pohodě....prostě tam půjdeš a budeš se s ním normálně bavit, teda s nimi bavit......sesznámíš se a zahraješ si s ním bowling....proč tam pořád přidávám to jednotné číslo?
Radši nebudu na to myslet a půjdu se obléct.....
Nasoukala jsem na sebe ryfle, zelené triko s krátkým rukávem a černým potiskem "I'm Irish Girl', šedou mikinu a moje oblíbené converse. Do mé černé tašky přes rameno jsem si dala mobil, klíče od domu, peněženku a pepřový sprej-no a co, bezpečnost přede vším, nikdy nevíte co se vám může stát.
Jen poslední úpravy a jsem hotová. Sedla jsem si na židli a netrpělivě poklepávala nohou.
Kluci by tu měli být každou chvíli. Tak kde sakra jsou?

*Harry*

Dnes jsem vstal v 7 ráno-což je podle mě strašně brzo. Probudily mě divné zvuky vycházející z kuchyně-To si snad někdo ze mě dělá srandu?!
Vstal jsem z postele, prohrábl jsem si své kudrlinky a v mých boxerkách vyšel na chodbu, kde na mě čekalo překvapení v podobě mých tří polospících kamošů- Liama, Zayna a mého best friends idiota Louise. Všini vypadali jako zombie-doufám, že já takhle nevypadám. Potom jsem si všiml, že zde někdo chybí... . Koukl jsem se na ostatní a všichni jsme naštvaně a naráz zakřičeli:
"NIALLÉÉÉÉÉÉ!!!!!"
Z kuchyně se ozvalo zděšené vykřiknutí a já si byl jistý, že se lekl.
Seběhli jsme dolů a spatřili Nialla jak se krmí posledními kousky kuřete, které mělo být zítra na oběd, ano čtete správně...zítra, protože, proč bysme dělali oběd, když dnes půjdeme s Karen na bowling, na oběd půjdeme nejspíš někam do Nando's a domů se vrátíme nejpozději v 8 hodin? A na pozdní večeři to taky nevypadá, to spíš nějaká pizza (v případě Nialla-víc pizz). Tak proto jsme ho měli schované v mrazáku-abysme měli na zítra oběd a ten kok*t ho sní!
Koukl jsem se na něho a spustil:
"Nialle, proč sakra jseš tak brzo vzhůru a budíš nás?!"
Sice mi byl důvod jasný, ale chtěl jsem, aby to řekl sám, ale jak ho znám...ten to jentak nevyklopí. Ten důvod se jmenoval "Nervy ze schůzky s Karen"-vím dlouhý název, ale teď poránu mi to, tak moc nemyslí, když mě navíc ten idiot vzbudil v mém vyspávání do krásy, které mimochodem nepotřebuju...já jsem krásný vždycky-já vím, to znělo nafoukaně, ale přiznejte se lidi...kdo z vás nade mnou neslintá? (pozn. autora: 'No, já rozhodně ne! Já jsem Tomlinsonka a Horanka. Samozdřejmě mám ráda všechny kluky, ale vy víte jak to myslím. ;D)
"No, já už nebyl unavený, tak jsem vstal a potom zjistil-" nedořekl to, jelikož jsme mu skočili do řeči:
"-že máš hlad!!!" řekli jsme sborově, ano to tu máme pořád...nepamatuju si den, kdy Niall neřekl tu svou hlášku "Já mám HLAD!!!"-to by byl snad zázrak.
Liam se na Nialla vyčítavě podíval a řekl:
"Ale to přeci neznamená, aby si nás budil tím rámusem, který nepochybně byl od toho jezení kuřete a navíc...proč jíš náš zítřejší oběd?! A když už ho jíš, tak jsi si ho měl nějak opéct a ochutit, přeci víš, že jíst ho syrové je podobné ke kanibalismu!" pokáral ho Liam a my s kluky (včetně Nialla) jsme měli problém nevyprsknout smíchy nad tím jak ho přirovnal ke kanibalovi, ikdyž.....když se nad tím zamyslím....není daleko od pravdy.
"Tak sorry, nechtěl jsem vás vzbudit a to s tím kuřetem...nemohl jsem odolat, ono se na mě, tak dívalo a jakoby říkalo: 'Sněz mě, Nialle!'." a zasnil se
To jsem už nevydřel a musel jsem něco namítnout:
"Nialle, ale to kuře už oči nemá a asi těžko by někdo chtěl, aby jsi ho sežral a navíc to kuře ani nedokáže něco chtít, vždyť je to slepice a ta má mozek velký jak vlašský oříšek!" vyčítavě jsem se na něho podíval a on mě obdaroval vražedným pohledem a spustil:
"Neurážej Homera! On ti nic nedělá, jen nám dělá laskavost a dává možnost se najíst. Takže ho prosím neurážej, ať je to pravda nebo ne!" křikl uraženě a k tomu velmi tiše dodal: "A ona to pravda je, takže radši nic neříkej nebo se urazí a nebude nás mít rád!"
Po těchto slovech jsme s klukama vypskli smíchy a hekali jak orangutani, jen Niall se nesmál, ikdyž k tomu neměl daleko.
Nakonec jsme se všichni nasnídali a šli se oblíct.

***

Pro Karen se máme stavit za hodinu a Niall pořád zdržuje. S tím klukem to jde vážně z kopce. Musím si s ním promluvit.
"Nialle? Můžeš na chvilku?" zeptal jsem se Nialla, který si nervózně poklepával nohou a jedl už nejspíš 14-tou tyčinku.
Přikývl a šel se mnou směrem do kuchyně-jak jinak. Posadili jsme se k baru a já začal s vyzvídáním:
"Co je s tebou, kámo?"
"Nic, co by bylo? Já jsem v poho! Proč bych nebyl?! Jé tady je další kokotyčinka!" řekl rychle, že jsem mu sotva rozuměl a chopil se koko...-nevím čeho.
Hned jsem mu to vzal z ruky a nasadil výraz 'Z toho se nevykroutíš, kámo!'.
"Tak dobře.....jsem trošku nervózní." řekl a já jsem povytáhl obočí.
"Fajn, trochu víc nervozní."poraženecky svěsil ramena
"Nemusíš mít strach, budeme tam i my s klukama ne jen ty a Karen, navíc...co se u Bowlingu může stát." řekl jsem a koukl se na Nialla, který se už snažil něco namítnout, ale předběhl jsem ho:
"A žádné výmluvy typu 'Na Bowlingu se může stát tolik nehod' nechci slyšet ani slovo-je ti to jasný?!" zeptal jsem se a podezřívavě jsem si ho přeměřil. Jen stačil s povzdechnutím přikývnout.
"Dobře, myslím, že jsme se domluvili a ještě něco..." začal jsem a on zvědavostí nadzvedl obočí "...jestli si nechceš udělat ostudu před všemi lidmi a hlavně před Karen...měl bys se jít upravit a na ty tvoje boxerky si navlíknout kalhoty." sotva jsem to dořekl, už se vyděšeně podíval na svou holou hruď a nohy a pelášil na horu po schodech do svého pokoje. Zhora šlo ještě slyšet jak vyplašeně se snaží hledat: "Kalhoty! Kalhoty! Kalhoty! Kde jsou moje kalhoty?! Kde jsou.....ÁÁÁ TADY JSOU!!! Triko! Kde je triko! Triko! Sakra kde je?!..." atd.
My s klukama jsme se jen zdola smáli a s pobavením kroutili hlavou. Najednou se vedle mě objevil Loui a pošeptal mi:
"A to ještě neví, že jsem mu 'nešťastnou náhodou' zlomil hřeben a vypotřeboval zubní pastu." dopověděl a oba jsme se tomu zasmáli a pak mi to došlo:
"Na co jsi vlastně potřeboval tu pastu? Vždyť máš svoji a navíc skoro plnou!" zeptal jsem se, ale to už mi nemusel ani odpovídat....Zayn se k nám naštvaně šel, v jedné ruce měl lak na vlasy a hlavu mu zdobil bílý kopeček jakési hmoty:
"Který z vás mi dal do laku na vlasy zubní pastu?!" zeptal se rozlobeně a koukl se na Louise, který si jen tak ledabile hvízdal, v obličeji mu hrál výraz 'Já nic, já muzikant' a pomaličku couval a snažil se schovat za mě.
Zaynovi to nejspíš došlo a bez zábran se rozběhl za Louisem, který se radši dal do útěku.
Jen jsem nad tím s Liamem pokroutil hlavou a podíval se na něho:
"Je to možný, že jsme zde my dva dneska jediní normální?!" zeptal jsem se ho a odpovědí mi byly výkřiky vycházející z různých koutů domu:
"Já tě zabiju Tomlinsone!" "Přece bys nezabil Supermana!" "Kde je moje pasta!?" "Ale ano zabil!" "Pozte mi prosím někdo! Superman potřebuje pomoc!" "Co je s tím hřebenem?!" atd.
Jen jsme se na sebe podívali a s povzdechnutím jsme vykřikli:
Liam: "Beru si Supermana!"
Já: Beru si Nialla!"
A vyběhli jsme každý jiným směrem.

***

Všichni jsme byli nasedlí v Liamově autě. Liam byl za volantem (jak jinak), já na sedadle spolujezdce a ostatní vzadu- Louis s Niallem u okna a chudák Zayn se stuhlými vlasy uprostřed (dal si na ně radši kšiltovku).
Vyjeli jsme a do 10-ti minut jsme byli před Kareniným domem-vilou. Nikdo nemůže popřít, že dělá dobře placenou práci.
Liam vystoupil a zazvonil.
Chvíli jsme jen, tak civěli na dveře, když v tom se otevřeli.

*Niall*

Stála tam v celé své kráse. Nesměle přišla až k Liamovi, pozdravila ho a přátelsky objala. Jaké to asi je, když tě obejme?
Chtěla nastoupit, ale všimla si, že to auto pro 5 a nás je...no...kdo to má sakra počítat?! Dělám si srandu...je nás 6, takže je vám jasný, že je nás jaksi víc. V tom se ze předu ozval Harry:
"Klidně si sedni na Nialla. Mu to vadit nebude, že ne, buřte?" zeptal se drze a já jen souhlasně kýval hlavou:
"Ne, nebude, jen mi dej chvilku...musím něco vyřídit..." řekl jsem a kluci s Karen se na mě zmateně koukali. Nic jsem na to neřekl a kopl do sedačky před sebou, kde měl být podle všeho Harry:
"AUUUU!!!! Za co to bylo?!" zakřičel a hodil na mě ublížený a zároveň naštvaný pohled. Já jen prostě odpověděl:
"Tak ty jsi zapomněl, jo? Vždyť se to stalo předchvílí, jak si to mohl zapomenout? Jedna rada...když řekneš někomu "buřte" nese to své následky...tak myslím, že je to vše co jsem chtěl...Karen, už si na mě můžeš sednout." usmál jsem se na ni, ona si na mě sedla a jeli jsme.
"Kluci..." ozvala se Karen do naší rozmluvy, koho si bereme do týmu a kdo asi vyhraje. Otočili jsme se na ni a pokračovala:
"Eliot mi psal, že tam už je a že už to tam zařídil a když říkám všechno...tak všechno-zařídil, aby jsme byli na dva tými... " řekla a čekala na naší reakci. Louis se ji zeptal:
"A koho dal do týmů?" no jasně...nemůže vystát, kdyby nehrál spolu s Hazzem- ti dva jsou nerozlučná dvojka.
"Psal, že ty, Liam, Zayn a Harry jste v týmu "Blázni"-tak jak vás podle jeho slov pojmenoval- a já, Niall a on jsme v druhém." řekla a my na ni vyvalili oči. Loui nedokázal držet dlouho hubu a zase řekl:
" Tak blázni, jo? To si s ním vyřídím! Nikdo nebude zesměšňovat sira Louise Williama Tomlinsona! A jak se vlastně jmenujete vy?" řekl se srandovním přízvukem a Karen se zasmála a odpověděla:
"My se jmenujeme -stejně jako vy- podle pravdivého tvrzení...jmenujeme se "Jedlíci"." my vyprskli smíchy a to by nemohl být Harry, kdyby si nerýpl:
"Tak to se tedy trefil do černého. Jak s těmi Blázny, tak Jedlíky. Vyděli jste ho někdy jíst? Já jo a věřte nebo ne, ale jeho počet jídla se podobal počtu jídla Nialla a Karen, ikdyž musím uznat, že na ně nemá, tak toho o hodně víc snědl víc než já." přiznal se a Louis na něj hodil naštvaný pohled a řekl:
"Tak ty jsi s ním šel na jídlo a mě jsi nic neřekl?! Sorry, kámo, ale já to už nezvládám. Mezi námi je konec, brácho!" a Harry na něho hodil jeho ublížený výraz:
"Ale no táááák Loui, nemusíš přeci žárlit. Vždyť jsem s ním šel jen na pokec a na jídlo, ani placáka jsem si s ním nedal." vymlouval se Harry a udělal na něj nevinný obličej. Louis si povzdychl a řekl:
"Dobře, dám ti poslední šanci, ale běda ti jestli tě uvidím s jiným, jak si spolu cucháte vlasy, to by s tebou byl ámen." řekl a my se zasmáli. Harry se zaradoval a vykřikl:
"Jupíííííí, díky Loui, já tě nezklamu!" řekl, ale to už jsme byli na místě...

***

Vyhráváme! Věřili byste tomu? My tři jedlíci vyhráváme nad těmi čtyřmi blázny, jen zbývá pár kol a bude to definitivní.
Naše výkřiky přivolali nechtěnou pozornost, lidi se kole stoupli, začali si nás fotit a všemožně fandit.
Jeden kluk ke Karen dokonce přišel a zeptal se:
"Nejste ty a ten kluk náhodou ti fotbalisti z Manchesteru?" zeptal se nadšeně. Aha, fanda fotbulu se pozná hned, jen před ním musíte nechat něco co má co dočiněním s fotbalem nebo na to nahodit řeč a poznáte ho hned.
Karen se usmála a souhlasně kývla hlavou.
"Páááni, můžu se s vámi dvěma vyfotit? Víte, jentak se každý den nepotkáte rovnou se dvěma fotbalisty slavného fotbalového týmu." řekl a Karen s Eliotem souhlasně pokývali hlavou. V tom jsem se ozval já:
"Jestli chceš, tak mi to podej a já tě s nima vyfotím." navrhl jsem a on se na mě usmál.
Podal mi foťák a postavil se mezi Karen a Eliota. Všichni udělali srandovní obličeje a já to se smíchem vyfotil. Došel ke mě, vzal si foťák a zeptal se:
"Nejsi ty a tamti kluci z té skupiny?"
"Jo jsme"
"To mám, ale dneska den. Mimochodem jmenuju se Steve (čtěte: Stýv)."
"Já jsem Niall, tohle Karen, Eliot, tamhle jsou Harry, Liam, Zayn a ten idiot co právě oblizuje bowlingovou kouli je Louis." potom jsme se zasmáli a Steve se obrátil na Eliota a zeptal se:
"Můžu si na tebe vzít číslo?" řekl s prosbou v hlase. Zdálo se mi to? Nebo se na něj, tak divně díval?
"Jasně, podej mi tvůj mobil a já ti ho tam napíšu."
Steve rychle vytáhl mobil a Eliot ten svůj. Vyměnili si čísla a Steve odešel.
Na řadě teď byla Karen. Je poslední kolo a kluci nás zázrakem dohnali. Karen je poslední hráč a podle skóre, musí dát strike, pokud chce, abychom vyhráli.
Dojde ke koulím a vybere si žlutou. Zasune prsty do koule a přikročí k dráze. Všichni přihlížející zmlknou a jen se na ni upřeně dívají, jen Blázni musí být vyjímkou-jak jinak-a pokřikují:
"To nedáš! Máš to prohraný! Nemusíš se ani snažit! Vzdej to!" atd.
My s Eliotem jsme samozdřejmě nebyli pozadu akorát jsme křičeli trochu jiné slova:
"Do toho Karen ty to dáš! Dej to, jako ten gól, co jsi tehdy dala a nepárej se s tím! Vytři s nima podlahu!" aj.
Karen se napřáhne a my i s klukama utichnem.
Pustí kouly uprostřed a ona se kutálí -ta koule- až nakonec naráží do kuželek.
Čtyři spadly hned a další čtyři hned po nich, potom jedna a další a zároveň poslední kuželka se kymácí-naše naděje.
Napravo-nalevo-napravo-nalevo-nalevo-DOLŮ!
"JÓÓÓ!!! VYHRÁLI JSME!!! JÓÓÓ!!!" řval na celé kolo Eliot a já s Karen jsme se k němu s radostí přidali.
Lidi kolem nás skandovali naše jména a byli štěstím bez sebe-nejspíš si na nás vsadili, všiváci jedni ;)
Eliot se vymanil z našeho týmového objetí a běžel za Harrym přičemž na něj zakřičel:
"Vyhrál jsem sázku! Už se těším až tě uvidím-to bude sranda století!" a řechtal se jak pomatený. My(já, Karen, Loui, Zayn a Liam) jsme po sobě hodili zmatené pohledy a Harry spustil:
"Vsadil jsem se s Eliotem o to, kdo vyhraje. Jestli bych vyhrál s klukama, tak by si Eliot musel stáhnout kalhoty a jen v boxérkách zpívat písničku 'Barbie girl' a kdyby on, tak...." k dopovědění se moc neměl, tak to za něj Eliot oznámil:
"Kdybych vyhrál já, Karen a Niall, tak by Harry musel mít celý zítřejší den vyžehlený vlasy a to se dostáváme k tomu, že se chci zeptat, jestli u vás s Karen nemůžeme přespat...víte, abysme si to podívání nenechali ujít." všichni jsme se rozesmáli a my s klukama souhlasně přikyvovali (kromě Harryho samosebou). Do našeho záchvatu se ozvala Karen, která se s otázkou obrátila na Eliota:
"Proto jsi mi ráno volal, abych si sbalila nějaký věci, že budeme někde přespávat?! Jak jsi věděl, že budeme spolu v týmu?"
"To je snadné zařídit, když se dostaneš na Bowling dřív. Jelikož jsme s Harrym předpokládali, že se sem dostanu dřív, když se do toho auta do počtu sedadel v autě nevlezu a pojedu svým, tak jsme se dohodli na týmech a předem se vsadili a tramtadadá...my vyhráli, tak Karen, u tebe se ještě stavíme pro tvé věci na přespání a pojedeme ke klukům a jelikož já mám věci v autě, tak se u mě stavovat nemusíme a pojedu rovnou ke klukům. Nialle nechceš svézt? Vezmu tě, aby jste se tam tolik nemačkali a navíc, bych k vám beztak netrefil, kdybych neměl, tak dobrou navigaci." řekl a já přikývl.
Vyšli jsme z budovi, kluci s Karen nastoupili do Liamova auta a já s Eliotem do jeho. Každý jsme se vydali jiným směrem: kluci ke Karen a já s Eliotem k nám. V tom se ozval Eliot:
"Nebudu ti lhát, já vím kde bydlíte, protože jsem Harryho po tom jídle svezl dom, ale potřeboval jsem s tebou mluvit..." řekl a já čekal co z něj vypadne
"Řeknu to na rovinu...vidím, jak se na ni díváš Nialle a to mě přivádí k otázce, kterou chci zabezpečit svoji 'malou' sestřičku: Co cítíš ke Karen?" zeptal se a já najednou ztuhl

Co myslíte, že mu Niall řekne? Pravdu? Nebo si bude vymýšlet? Co si myslíte o Stevovi (ten kluk, co chtěl fotku)?
Doufám, že se díl líbil a zanechejte please koment!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaly Kaly | 23. června 2014 v 20:16 | Reagovat

skvělý a proč Tomlinson sakra oblizoval Bowligovou kouli.Měli by jsme se domluvit a zajít na Bowling. A teď k otázkám:
1.Niall musí říct pravdu
2.Myslím si že Steve je gay
3.TO JE BLBÁ OTÁZKA JASNĚ ŽE SE LÍBIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

2 Kaly Kaly | 23. června 2014 v 20:35 | Reagovat

jo a já do pátky celý odpoledne vždy něco dělala a pak byla výprava ted vymýšlím program na zahájení školního roku takže se k tomu dostanu fakt až týden omlouvám se :-(  :-?  :-|  :-|  :-(  ???  8-)  8-)  :-)

3 Anis Anis | 23. června 2014 v 22:06 | Reagovat

Jak mám vědět, co se Louimu honilo hlavou? Neúctu myšlenky! A k teď k tvým odpovědím:
1. Může i nemusí...záleží na mé náladě. Říše mám co? Mám v rukách osud tohoto příběhu...připadám si jako takový menší bůh. CHÁ-CHÁ (jako Nelzn ze Simpson ;D)
2. Ááá dobrá myšlenka
3. Vážně? Děkuji! Jsem strašně dojátá a radostí pláču! Sakura, kde je kapesník, mám mokrý celý obličej-od slz! Ale teď vážně...děkuji. ;-)  :-)  :-D  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama