Osudové setkání-5.díl

10. května 2014 v 14:02 | Anis |  Osudové setkání

Title: Osudové setkání
By: Anis
Part: 5.-Nando's


Ahoj, nakonec jsem tohle všechno dala už včera večer, jen jsem dnes doladila pár detailů. Nemůžu toho teď moc napsat, protože spícháme na tátovu oslavu. Doufám, že se to bude líbit a nezapomeňte komentíky!

Karen
...James s jeho přiblblým úsměvem. No skvělí, nestačí že ho musím poslouchat na tréninku, teď mě bude otravovat i v normálním životě.
"NO AHOJ, to je překvapení. Netušil jsem, že tě tady potkám. Máš zde volno? Jééé ty máš hranolky? Můžu si vzít? Moooc děkuju." mlel pátý přes devátý a než jsem se pokusila nějak zareagovat, už seděl naproti mě a cpal se mýma hranolkama. MÝMA HRANOLKAMA!!! Co si to jako dovoluje?! To jsou MOJE HRANOLKY!!!
hned jsem mu je vythla z ruky, začala balit jídlo do tašky, která byla k tomu dána a nemohla jsem si nevšimnout jak mě James se zájmem a s posměškem v obličeji sleduje.
Když jsem měla všechno sbalený, začala jsem se zvedat, ale James mě chytil za zápěstí a stáhl mě zpátky na místo.
"Co chceš, Jamesi?!" ignoroval mojí otázku a pokračoval se svým idiotským monologem.
"Ty, už jdeš? Tak brzo? Co ta nenávist vůči mě? Vždyť jsme ve stejném týmu, tak bysme se k sobě mohli chovat líp, co myslíš?"
TO JE ALE DEBIL!
"Co si jako myslíš? To, že jsme ve stejném týmu nic neznamená a navíc si to byl ty co se mnou měl problémy a tvrdil jak neschopná jsem, když jsem holka a teď se ještě ptáš jestli se nemáme k sobě chovat líp?!" vyjela jsem na něj a bylo mi jedno jestli se na mě lidi za mnou otáčí. Tohle by vytočilo každého."

Niall
Za tři dny půjdu s kluky na mistrovství světa ve fotbale a budeme tam zívat! To je skvělí, že můžu dělat mé tři nejoblíbenější činnosti a to: zpívat,dívat se na fotbal a jíst (k tomu dívání). Strašně se těším.
A když mluvíme o jídle...jdeme s klukama dnes do Nando's-což jsem si prostě "vydupal"-samozdřejmě v přestrojení.
Jen poslední úpravy v převleku a vyrážíme.
V Nando's bylo plno, ale přesto se našel volný stůl-vlastně dva volné stoly hned za sebou, ale mi potřebovali jen jen jeden stůl, tak jsme si sedli, objednali jídlo (já si samozdřejmě objednal 2x víc než kluci-neptejte se, ani já nevím kam to dávám) a měli dobrý výhled na volný stůl před námi.
Sotva nám donesli jídlo, ve dveřích se objevila taková hezká špinavá blondýna (nebyla špinavá jen měla takovou barvu vlasů-blonďatá s hnědýma kořínkama) s hnědýma očima.
Kývla na pozdrav holce u pultu a ta ji to s oplatila a začala dělat nějaké jídlo (asi se znají a ta holka zná její obvyklé jídlo-napadlo mě).
Ta hnědooká holka si sedla ke stolu před námi, ale zároveň zády k nám, takže jsem ji neviděl do toho jejího krásnýho obličeje. Donesli ji jídlo a množství kusů se podobalo počtu množství mého jídla. To je ale jedlík. Sotva si pořádně sedla, dveře se otevřeli podruhé. Tentokrát to byl nějaký kluk v mém věku (kolem 20). To by mě zajímalo kam si to sedne-je zde plno.
Porozhlédl se po místnosti a pohled zabodl na tu holku před námi. Pro sebe se tak divně usmál, šel k ní, poklepal jí na rameno a ona se otočila a jakoby na místě strnula. Ten kluk se usmál ještě víc a začal na ní mluvit.
"NO AHOJ, to je překvapení. Netušil jsem, že tě tady potkám. Máš zde volno? Jééé ty máš hranolky? Můžu si vzít? Moooc děkuju." mluvil rychle, ani jsem se nenadál a už seděl a cpal se jejíma hranolkama. Zachvíli se probrala z transu a její nepříjemnost šla cítit až sem.
Vytrhla tomu klukovi hranolky z ruky, začala dávat jídlo do tašky a když se zvedala ten kluk ji strhl zpět na místo. Co se tady děje?
Konečně jsem uslyšel její nádherný hlas s irským přízvukem. Takže je to Irka, jako já.
"Co chceš, Jamesi?!" aha tak James se jmenuje a jak se jmenuje ona? Ten James její otázku ignoroval a pokračoval v mluvení.
"Ty, už jdeš? Tak brzo? Co ta nenávist vůči mě? Vždyť jsme ve stejném týmu, tak bysme se k sobě mohli chovat líp, co myslíš?" řekl. POČKAT!!! Oni jsou spolu v nějakém týmu?
"Co si jako myslíš? To, že jsme ve stejném týmu nic neznamená a navíc si to byl ty co se mnou měl problémy a tvrdil jak neschopná jsem, když jsem holka a teď se ještě ptáš jestli se nemáme k sobě chovat líp?!" vyjela na něj. Už vím! Manchester přijal do svých hráčů nějakou holku z Irska-psali to v novinách. Tak ona s ním je stejným fotbalovým týmu a nemá ho ráda. Taky bych ho neměl rád být na jejím místě.
Všiml jsem si, že ten rozhovor neposlouchám jen já, ale i kluci. Napsal jsem na papír "To je ta nová holka v Manchesteru", podal ho klukům a oni souhlasně pokývali.
Jejich rozhovor pokračoval.
"Nech minulost minulostí. Je to za námi a v neděli je zápas, tak by sis neměla dělat vrásky kvůli takové prkotině." mrkl na ni. TO JE ALE DEBIL!!! No, alespoňse potvrdilo, že jsou v Manchesteru, protože o žádným jiným týmovým zápase v neděli nic nevím.
Začala se zvedat, ale zase ji stáhl zpátky na místo.
"Nech mě sakra jít ty nevychovaný kokote! Chci jít domů!...Bez tebe!" dodola ještě, když viděla jeho podivný úsměv. Ta se ale umí naštvat. S ní bych se do křížku dostat nechtěl.
Znovu se zvedla a tentokrát ji nechal být a jen se na ni potulně usmíval. Ani bych se nedivil, kdyby mu dala přes držku.
Když byla u dveří a zamávala holce u pultu, na ni ještě zavolal.
"Tak na viděnou v neděli, Karen!" usmíval se od ucha k uchu, ona obrátila oči v sloup, otočila se na místě a zmizela ve dveřích.
On si objednal a začal jíst jídlo. Kluci se začali zase bavit, jen já jsem byl myšlenkama v oblacích...
Takže se jmenuje Karen. Karen.....holka od Manchesteru.
Po jídle jsme si vzali věci, vyšli z Nando's a šli směrem k nám domu. Je to kousek od domu, jen musíme přejít jeden malý vylidněný park a jsme doma. Do toho parku chodím rád. Je tam ticho, klid a hlavně pohoda. Mám tam svoje tajný místo. Je to strom přesněji dub, který je splinutý s ostatními stromy. Je to na kraji v polovině parku. Mám tam dobý výhled na ostatní lidi, ikdyž tam moc lidí nechodí-jen pár nahluchlých důchodců- a rád si tam pobrnkávám na kytaru, kterou mám v igelitu (proti dešti) přivázanou ke kmeni stromu, ani kluci o tom neví, ale teď na to není čas jde se domů.
Ve vile na nás čekal Paul s informacemi k tomu mistrovství. Kluci mu řekli o Karen a Jamesovi a jejich "rozhovoru", ale Paula jen zajímalo jak vypadala ta holka. No víte, noviny ještě nemájí její fotku, tak ho to moc zajímalo. Její vzhled jsem mu popsal do podrbna, možná až s moc detaily a kluci s Paulem si toho všimli, ale nic neřekli za což jsem jim vděčný.
Kdo by čekal, že mi dokáže pomotat hlavu holka, kterou vůbec neznám a slyšel jsem ji mluvit jen s tím klukem. Co se to se mnou děje? Tohle se mi ještě nikdy nestalo. Ale určitě to není nic zvláštního, jen chvilkové poblouznění, které do neděle zmizí a pokud to nebude jentak takové chvilkové poblouznění, tak mám vážně velký problém. Proč o tom vlastně, tak uvažuju? Vždyť ani nevím jestli by to cítila stejně a navíc je zde ješte jedna záležitost zvaná "TOUR" (turné), neměli bychom na sebe čas a navíc jsou zde bulvár a "fanoušci".
Proč o tom vlastně, tak uvažuju?! Vždyť jsem si řekl, že je to jen chvilkové poblouznění. Potřebuji se vážně vyspat a v neděli se pravda ukáže, jak se budu chovat, až ji znovu uvidím.
Řekl jsem klukům dobrou, že jsem unavený, tak si jdu lehnout. Všichni mi to s radostí opětovali, ale to už jsem byl na schodech směrem nahoru, když v tom jsem si vzpomněl na jednu zásadní věc.
Rychle jsem seběhl zase dolů, přišel jsem ke klukům a Paulovi, kteří na mě vyjeveně koukali a řekl jsem:
"Až se probudím a zjistím, že mi v krabičce chybí jedna jediná lentilka, nebo že chybí jeden jediný chips, tak to ode mě schytáte, je vám to jasný? Mám o tom přehled, takže to poznám. Jinak dobrou."a odešel jsem.
Když už jsem byl v patře slyším jak se řechtají jakoby se rok nesmáli. Co jim je jako k smíchu? Jen chci mít všechno ohlídaný.
Vešel jsem do pokoje a bez žadného převlíkání a umývání jsem skočil do postele, zachumlal se do peřiny a usnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaly Kaly | 11. května 2014 v 19:00 | Reagovat

skvělý a ten konec :-D

2 Anis Anis | 12. května 2014 v 0:28 | Reagovat

moc diky, konecne nejaky koment ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama