Trpělivost přináší růže-2.díl

9. dubna 2014 v 19:57 | Anis |  Trpělivost přináší růže

Title: Trpělivost přináší růže
By: Anis
Part: 2.-Casting


Tady máte 2.díl. Konečně se zde objevil i Liam. A jedno malé upozornění. Je to docela dlouhé. A podle mě je to v některých částech fakt nudné, ale to je podle názoru. "Příjemné počtení"-doufám ;)

*Sam*

Ráno jsem se probudila s podivně dobrou náladou. Oblékla jsem se do oblečení, které vždycky máma nechává vedle postele, abych je našla. Vždycky mi říkala, že má skvělí smysl pro módu-teda alespoň to tvrdí a mě vlastně nezbývá nic jiného než ji důvěřovat.
Poznala jsem (podle hmatu), že to jsou ryfle, ponožky a tričko s krátkým rukávem.
Sešla jsem opatrně dolů, kde se už ozívali hlasy-mámi a nějakého chlapa, kterého jsem podle typu konverzace s mamkou přiřadila některému ze stěhováků.
Nepochybně si mě máma všimla, když jsem vešla a už mě tahala ke stolu u kterého byla snídaně (lupínky s mlékem a kakaem).
Po snídani ten chlap ten stůl odnesl k ostatním našim věcem. Jak to, tak vypadá, máma už měla sbalený a daný zavazadla v autě a tak mi skočila na horu do mého pokoje pro věci-prý abych se nenamáhala a já si myslím, že to udělala aby to bylo rychleji.
Zachvíli už jsme jeli autem směr Londýn a mě se konečně ulovilo a usnula jsem.

*V Londýně*

Začal se mnou někdo třást a já se musela oprostit od svých snů a čelit kruté realitě, i když vlastně ne až tak moc kruté, jsem přece v Londýně takže je to lepší.
Vystoupila jsem z auta a následována mámou jsem šla (aspoň myslím) směr k mému novému domu.

*Večer-po vybalení a zabydlení*

Vybalování bylo velmi velmi obtížné. No proč by nebylo-pro mámu. Musela vybavit všechny místnosti v domě a ještě vybalit všechny svoje zavazadla a k tomu ještě ty moje. Kdybych mohla, pomůžu ji, ale tak bych se ji akorát pletla pod nohy.
Teď už je vše hotovo.
Mám pokoj v prvním patře. Schody se zvládají líp než v bývalém domě ve Španělsku, takže super.
Zalehla jsem do postele a usnula.

*Ráno, Den X-Factoru*

Probudila jsem se docela brzo, ale mámu jsem jako vždy nepřekonala. Ta prý byla vzhůru o hodinu dřív.
Na sebe sem si hpdila oblečení vedle postele. Mmmm....šaty po kolena, vestička a takové divně tenké punčocháče-asi silonky. K tomu balerínky a nahmatala jsem i nějaké doplňky.
Sešla jsem dolů, kde jsem se snažila najít kuchyni-no víte, nové prostředí.
Konečně jsem ji našla, nasnídala se, odešla navrch kam šla mamka se mnou taky. Bude mě upravovat.
Začala mě líčit. Říkala, že to ani nepotřebuju a tak to bylo docela rychlé.
Vyšli jsme z domu a namířili k autu.
Bylo 9 hodin ráno, takže mi bylo jasný, že se tam už lidi určitě tlačí v dlouhých frontách a nemýlila jsem se.

*Po 2 hodinách*

Konečně jsem se dostala na řadu a zaregistrovala se. Nejspíš jsem byla něčím zajímavá, protože když jsme ještě byli ve frontě, tak si nás odchytil letošní moderátor i s kamerou a udělal se mnou rozhovor (Jak se jmenuješ. Kolik ti je let? atd.), asi si všiml, že se na něho při rozhovoru nedívám a tak se mě na to zeptal. Asi ho zaskočilo, že jsem slepá, ale on se snaží udělat hlavně dobrou show, takže mě jen využije k pozornosti diváků, ale i tak jsem cítila v jeho hlasu trochu lítosti.
Ale to bylo ve frontě, teď už jsem uvnitř, tak zpátky do přítomnosti.
Sedla jsem si na židli a čekala až vyvolají moje číslo.
Asi tak za další 2 hodiny konečně vyvolali moje čísli a já s mámou šli do zákulisí, kde na mě čekal ten samí moderátor, který si mě odchytl ve frontě. Dali jsme se trochu do řeči a čekali než mě vyvolají na jeviště.
V rychlosti jsem zjistila, že mezi porotu patří Cheryl Cole, Natalie Imbruglia a Simon Cowel.
Na pódium musím jít i s mámou, protože jinak bych tam ani netrefila.
Tak, už mě volají. Přišel můj čas.

*Liam (v tu samou dobu)*

Sedím s kluky ze skupiny u televize a dívám se na X-Factor. Zatím to byla nuda, ale když moderátor v tom davu odchytil jednu holku, tak to se mnou cuklo. Byla nádherná a měl jsem pocit, že ji od někud znám, ale nemůžu si vzpomenout. Zdálo se mi, že se dívá jinam než by měla a potom se to potvrdilo. Je slepá. Docela ji lituju, já bych to nevydržel ani hodinu a ona s tím musí žít. Chudák holka.
Potom to byla zase nuda, sem tam nějaký průměrný zpěvák, ale nic moc. A potom tam přišla ONA- ta slepá holka z té fronty. Po boku ji šla její matka, aby ji vedla. Simon byl docela zmatený, ale nic neříkal.
Ch (Cheryl): Ahoj jak se jmenuješ?
Sa (Sam): Dobrý den, jmenuji se Samantha Stevensová, je mi 20 let a včera jsem se do Londýna přistěhovala ze Španělska.
Si (Simon): Počkat! Ty jsi včera přijela ze Španělska a den nato jdeš do X-Factoru? Tak to je fofr. Ale zdá se mi, že máš ten přízvuk anglický, to mi neleze do hlavy.
Sa: Já jsem se s mámou do Španělska přestěhovala, když mi bylo 13 let z Anglie.
N (Natalie): Aha a proč se na nás nedíváš? Ty se stydíš?
Sa: Ne. Víte, já už od narození jsem slepá.
Porota na ni vyvalila oči.
Ch: Tak to už vysvětluje proč jsi šla na pódium i s mamkou.
Sa: Ona odejde až začnu a když přijde až když budu muset odejít.
Si: Tak myslím, že otázek jsme položili dost, tak můžeme začít.
Její máma odešla a halou se rozezněla znělka pro Torn od Natalie Imbruglie a já uslyšel ten nejsametovější hlas na světě. Ve výsokých tónech se ji slova písně tančí po jazyku a vydává parádní výkon.
Kluci na telku koukali jakoby to byla svatá Marie Terezie a ústa měli otevřené do kořán, že jsem se divil, že tam ještě nevlítla žádná mucha.
Píseň zkončila a já viděl jak se ta "bohyně" nervozitou kouše do rtu, protože ještě porota nevidala ani hlásku a to už bylo 20 vteřin po písni, ale oni tam zaraženě seděli a vypadali úplně stejně jako kluci, jenže v té hale nejsou žádné muchy (aspoň myslím), takže jsou narozdíl od kluků mimo nebezpečí. Dav ji tleskal jak blázen a na její tváři se objevil stydlivý úsměv.
Nakonec se přeci jen odvážili promluvit.
Ch: Wauuu, jde vidět, že ti zpěv není cizí. A vážně ti to jde. Máš nádherný hlas i slzy mi vytekly.
A opravdu Cherin oblíčej zdobil vodopád slz a ani Natalie na tom nebila jinak. Simon se snažil tvářit normálně s tváří z kamene, ale v jeho očích se taky třpiti maličkě slané kapičky, které se snažili vytlačit na povrch, ale on jim úspěšně zdolával zatím. Hned jak jsem na myslet jedna kapka se z jeho oka na povrch přece jen dostala, ale on ji nechal být.
N: Souhlasím s Cher ten hlas ti dal sám bůh. Vidím, že zde mám konkurenci. Zazpívas tu písničku líp než já a to je co říct.
Si: Absolutně úžasný. Vždycky se snažím najít, alespoň sebemenší chybku ve vystoupeních, ale někdy prostě nejde co hledat a to je právě tvůj případ. Klobouk dolů.
Sa: Děkuju, moc si toho vážím.
A z jejích očí vyplula na svět maličká slza.
Si: Myslím, že postoupíme k hlasování.
Ch: Tak... člověk by netušil co všechno dokáže vydat z úst slepý člověk, promiň za to oslovení, ale nevím jak to jinak říct. Za mě jednoznačně vélké ANO.
A dav se znovu roztleskal.
N: Vy se mě ještě ptáte? Samozdřejmě ANO.
Dav teď šílel jako divý.
Si: Víš Samantho, tenhle komentář co ti hned řeknu jsem, už jednou použil. A to na jednoho kluka v roce 2010. Byl zde ještě v roce 2008 a postoupil do judge's house kde "padl". Za ty dva roky se vrátil a postoupil. Pozdějc se spojil s dalšími čtyřmi kluky a vytvořili skupinu. Nakonec se vyšplhali až na 3.místo. A teď jsou nejznámnější na světě a já...
Nám došlo, že mluví o naší skupině a ten kluk jsem vlastně já. No ne. On opravdu umí zkazit hezký moment.
Nedopověděl to protože mu do toho Cher skočila. Díky bohu.
Ch: Heeeeeej, nemusíš je u vychvalovat, jen proto, že jsou dobré zboží pro tvou firmu. Teď se vrať zpátky sem k Sam.
S: Jo no furt. Chci jen aby věděla jakou má ten následující komentář cenu, když jsem ho jednou říkal nynější hvězdě, ale bude to po vašem takže jdu na to: Absolutně úžasné. Jedno obrovské tlusté ANO!!!


JESTLI JSTE NEVIDĚLI LIAMŮV KONKURZ, TAK TADY HO MÁTE:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaly Kaly | 17. dubna 2014 v 10:59 | Reagovat

skvělý no nevím jak to mám vystihnout a neděje se u vás na škole něco divnýho?Jo ta jednodílovka s not happyendem nebude zatím budu psát s happyendem a špatný konce napíši jindy no takže bude jiná jednodílovka s liamem  a další vícedílovka s další vícedílovku s luisem nevim proč mohl tam býtkdokoli jiný ale já tam prostě musela dát zase luise 8-)  ;-)  :-)  :-D  :D ???

2 Anis Anis | 17. dubna 2014 v 18:00 | Reagovat

A co by se u nás melo dit? Nerozumím. Vysvětluje. Jinak dík. Jinak se na tu jednodílovku těším. A k té vícedílovce: nemyslíš, že je to na tebe nějak moc? Máš přece Escape and Lie, Vlčí pouto, děláš jednodílovku, která se může rozdělit na části, jak jsi říkala že nemáš v týdnu moc času a k teď chceš si ještě přidat další vícedílovku? Já vím, že mám co říkat když mám OS, TPR a k tomu dělám jednodílovky, ale já na to docela čas mám. Nechci tě nějak poučovat, je to tvoje věc, ale ber to na vědomí. Nechci aby to vyznělo, že tu vícedílovku nechci, protože to není pravda, ráda bych si přečetla, nebo věděla o čem je, ale bojím se jestli by to na tebe nebylo moc a z té "zodpovědnosti" se nezcvokla ;). Ale jak říkám je to na tobě. Toto znělo ode mě docela zodpovědně, to se mi moc často nestává a doufám že se to často stávat nebude, nechci být nějaká moudrá babka, chci si užívat mládí, tak doufám že to bude zase zachvíli v po ho ;).

3 Kaly Kaly | 18. dubna 2014 v 21:43 | Reagovat

díky že se staráš ale mě psaní pomáhá se odreagovat a navíc jednodílovku s názvem love me, prolog a 3 díly povídky s názvem mám problém mám na papíře a zítra tady bude jednodílovka a prolog a hned potom co najdu čas tak i 2.díl EaL a ještě mezitím stačím udělat ůkoly a velikonoční poklad takže v poho 8-) i když to nebude tak často přidávat protože si musím ještě 2 měsíce udržet 2 z češtiny opravit fyziku a občanku a matiku a v podstatě všechno ale za 2 měsíce jsou prázdniny takže to se do toho pustím a po papírech můžu psát i na dovolené takže to vynahradím ale prostě se budu muset smířit s tím že nebudu tak často přidávat protože i o prázdninác mě čeká spousta věcí :-? tábor a to se musím naučit tolik věcí abych mohla mít šátek a ještě chci jet k babičce a na dovolenou :-? ale nějak si poradím protože mě to baví a když mě něco napadné tak spotřebuju kupu papíru proto těch povídek je víc a víc 8-)  :-)  :-D  :-P  :D

4 Kaly Kaly | 18. dubna 2014 v 21:45 | Reagovat

a učitelka něco naznačila ale nedořekla tak jsem se chtěla zeptat jestli se u vás něco neděje :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama