Třídní schůzky

11. dubna 2014 v 22:03 | Anis |  Anis's diary

Jak jsem psala minule, nemusíte číst můj deník pokud nechcete a budu to asi psát pořád.

Jak se vede lidi? Včera u nás na škole byly třídní schůzky. Za mě tam nikdo z rodičů nešel, protože máma byla v práci a táta byl na třídní schůzce mého bráchy. Je na střední a dobrýma známkama jeho žákovská nepřetéká, takže šel táta radši tam.
Mě to nějak neminulo, protože třídní rozdala lístečky se známkami a kdo z rodičů chyběl to má podepsat, aby měla jistotu, že to viděli.
Známky jsou v pohodě, ale matika zaostává. Ani byste se nedivili, kdybyste měli takovou krávu jako my. Vím, to říkají všichni puberťáci, kteří mají špatné známky, ale tohle si nevymýšlím.
Máme na matiku přímo zástupkyni ředitele a je hrozně přísná v učení, i když byste to ani netvrdili.
Na první pohled je docela pěkná, milá čtyřicátnice s příjemným hlasem-ano to vše jsem si myslela, když jsme ji minulý rok vyfasovali na přírodopis, ale zdání klame a tohle je živý důkaz.
Hezky se s ní povídá a i při učení má přívětivý hlas (to neznamená, že neumí zvýšit hlas), ale obsah a její způsob učení je neúprosný. Má hrozně těžké písemky a někdy mám chuť si z toho vyrvat vlasy.
I má kamarádka ji nemá příliš v lásce a to je co říct (je trošku chytřejší než ostatní spolužáci, ale není žádný šprt, i když ji tak ze srandy říkám :D).
Mám tam napsanou 2. Pro někoho je zdřejmě krásná známka, ale je hrozná. Alespoň pro mě. Víte já už od první třídy měla samé, ale když jsme dostali minulý rok tu ženskou, tak se to změnilo a já dostala první 2- na vysvědčení. Nejsem až taková že mám samé jedničky i v žákovské. Dostala jsem už hodněkrát 5, 4, 3, ale na výzo jsem si vždy udržela samé, ale kvůli ní se to změnilo.
Jinak se už těším na pátek 2.5., protože..............zkuste to uhádnout.
Kdo uhádl správně, tak mu blahopřeju, protože ANO jedu se třídou do Londýna a strašně se těším a znovu se omlouvám Kaly za to že jsem se zapoměla zmínit, protože abyste pochopili......Kaly chodí na jinou školu než já. Původně měla jet taky a ve stejnou dobu jako já teď, ale potom od toho odstoupila s vědomím, že pojede a nikoho tam nebude znát (jedou s námi i děcka z vyššího ročníku), jenže já se ji zapoměla zmínit, že naše školy jedou společně v jednom autobuse, takže vina částečně padá i na mě. Když jsem se dozvěděla, že nejede, tak jsem se ji zeptala proč a když mi řekla důvod a já ji vysvětlila jak to je, tak bych vám nepřála být v její přítomnosti. Takže se ještě jednou omlovám Kaly.
Teď čtu knižní sérii Harryho Pottera. Skoro všichni ji mají přečtenou, zatímco já Harry Pottera brala jako fajn film. A tak si od kámošky půjčuju postupně všechny díly a naoplátku ji později já půjčím pár mých oblíbených knížek. Na jeden den mi stačí tak sto stránek, takže to mám docela rychle přečtený.
Teď čtu čtvrtý díl-Ohnivý pohár a jsem na začátku kapitoly "POŠUK MOODY" (jen pro info-Moody je jeden kouzelník, který nechal zavřít asi půlku Azkabanu), což je straně 156 z 570. Patý díl má prý kolem 700, takže se mám na co těšit ;).
Jinak už nevím co psát, takže....Ahoj příště ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kaly Kaly | 13. dubna 2014 v 22:19 | Reagovat

jo,jo mě se taky třídní schůzky vyhuli a za to že nejedu do Anglie nemůžeš mělo mě dojít že z naší školy by do 1 autobusu bylo osmáků a devátáků málo já zase dočetla knížku která rozdrtila mé 1.uvažování o konci a 2. mé logické uvažování (nemyslím to špatně :-)).Ta kniha je užasná a napínavá určitě by sis ji měla přečíst :D .Jmenuje se šepot a je u nás v knihovně 8-) možná tě trochu zmatou uryvky z deníku jedné holky ale nakonec pochopíš vše :-)  :-D  :-P  :D

2 Anis Anis | 15. dubna 2014 v 0:16 | Reagovat

díky za koment a precetla jsi trpelivost ruze prinasi? nemuzu to poznat protoze tam zadny koment neni. a jinak dik za 'odpusteni' ;-)  :-)  :-D  :-P  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama