Love on the beach-1/3

1. března 2014 v 23:31 | Anis |  Jednodílovky

Title: Love on the beach 1/3
By: Anis
Jednodílná


Ahoj, máte tu dálší jednodílovku tentokrát o Louim. Je rozdělená do dvou částí. Podle názvu jste asi pochopili, že toto je první. No vím, píšu to v tuto pozdní hodinu, ale to je fuk. píšu ji asi od 5 odpoledne, až do teď. Možná se to zdá až moc času na to, abych to napsala dřív, ale já byla při tom hodně přerušovaná-rodiče šli na nějakýsi ples, tak mě dali k babičce, ale aby to nebylo málo-ozval se Harry Potter: Relikvie smrti 2.část v telce na nově a já se prostě musela dívat. Dělala jsem ji během reklamách. Teď už je zkončený, takže jsem ji v klidu dokončila, teda 1.polovinu. 2.polovinu budete mít nejdříve zítra. Když si ji přečtete, tak asi už bude jiný den než dneska, ale to nevadí. Už nebudu plýtvat slovy a přeju: "Příjemné počtení" ;)

Louis:
"OH MY GOD, OH MY GOD, OH MY GOOOOOD, to jsou One Direction!!!!!", tak touhle větou začíná můj marathon , ať dobrovolně či ne. No teď bychtu větu nejradši vymazal ze světa-zkazila mi veškerou náladu a to jsem si myslel, že toto odpoledne strávím s klukama při surfování, opalování, popíjení chlazených drinků, tohle všechno a hlavně v klidu, na tohle všechno jsem se těšil celé měsíce, co jsme byli denodenně ve studiu, nebo na koncertech. Po takových vyčerpávajících měsících a rozchodu s El jsem myslel, že to bude poklidný den s kámoši na pláži, ale ta věta všechno zkazila.
Koukl jsem na kluky, kteří na tom taky nebyli nejlíp, teda až na Nialla, ten je pořád jak sluníčko, u něho vážně nejde poznat, kdy má špatnou náladu či je naštvaný, teda pokud nejde o jídlo-to posílá hromy, blesky na každou stranu, když se dotknete jeho jídla. Ale zpět do té kruté reality.
Nasadil jsem falešný úsměv a začal se podepisovat a fotit narůstajícímu davu fanoušků. Kde je ta posr*** pobřežní hlídka, nebo jak se jim říká, když je potřebujem. No my o vlku a vlk...
"Ustupte prosím nechte nás projít" řekl na můj vkus až moc vysoký černovlasý chlap, tipl bych mu kolem 40let, v zástupu s jeho "posátkou". Zachvíli se k nám nějakým způsobem procpali a porozhlídli se kolem sebe, aby vyřešili nějaký plán, nakonec vypadal jakoby na něco přišel a sáhl po vysílačce a začal mluvit, moc jsem mu přes ten hluk nerozuměl, ale něco jsem stejně pochytil:
"Megan, máme problém, přesněji velmi velký a uječený problém." řekl, položil a začal se věnovat holce, která byla zavěšená na Zaynově noze, odmítala se pustit a při tom vyřkovala na toho chlapa něco ve smyslu: "Já ho nepustím, je můj a ne tvůj, tak se kliď !!!" když jsme to s kluky slyšeli, tak jsme dostali docela slušný výtlem.
Ochranka, už to moc nezvládala a mě připadalo jako by na mě začal působit tlaka já začal couvat. Najednou jsem si všiml, že nejsem na souši, nýbrž ve vodě. Zničehož nic se jakoby protrhla ta "bezpečnostní síť" záchranářů a mě obklíčili fanoušci. Moc dobře mi nedělal ani fakt, že už mám vodu po břicho. Z toho tlačení jsem jaksi zakopl a už byl pod vodou. Zdálo se mi to, nebo potom jak jsem se nedobrovolně potopil, tak se začali tlačit ještě víc? Nemohl jsem se vynořit od toho jak se tam tlačili sem se nemohl, ani pohnout. Pomalu jsem začal strácet dech a cítil jsem jak upadám do bezvědomí. Z dálky jsem uslyšel něco jako vodní skůtr, ale už jsem si to nemohl ověřit. Víčka byla těžká a já je nemohl otevřít. Někdo mě začal vytahovat. Když jsem byl na vzduchu, jsem se nemohl nadechnout jen jsem upadal do té temnoty.

Megan (od znova):
Dnes to venku vypadalo na pěkné vedro. To bude na pláži zase narvaný. Jak to jako mám uhlídat? Ano, jsem plavčice spolu s mým tátem. Děláme spolu na pláži už dlouho, ikdyž táta dýl. Kdyby jste nás viděli v akci tak byste řekli, že nás to báví a nepletli byste se. Je to něco jako koníček, děláme to rádi.
Bydlíme s tátou v Miami, takže se nemusíme bát, že na Zimu budeme bez práce.
Vzala jsem si plavky, na to kraťasy a triko bez ramínek a plavčíkovskou vestu i s vysílačkou. Své tmavě hnědé kudrnaté vlasy jsem si dala do copu a v cupu letu jsem zblajzla snídani a už vyrazila na pláž. Jsem v hlídce jediná holka, takže je služba někdy nudná, ale vždy se nějak zapovídám s nějakou náhodnou osobou na pláži.
Je teprve ráno, tak tu moc lidí není, ale to se do odpoledne určitě změní.

*V době vpádu faninek*
Procházím se po pláži a přemýšlím o ranní chůzce plavčíků, kterou pořádal otec. Jak to myslel, že zde budou nějaké si faninky? To jakože zde bude nějaká hvězda? Podle jeho slov jsem usoudila, že to bude pět kluků co tvoří popovou skupinu. Co budeme, kdyby se to zvrtlo a nebudou naše síly stačit? No doufám, že to ta zlé nebude. Najednou jsem uslyšela šustění z vysílačky a následně nějaké pištění a ječení, potom se ze sluchátka slyšela tátův hlas, jak mluví o nějakém velmi velmi velkém uječeném problému a já se rozeběhla k místu odkud ten problém jde slyšet. To co jsem viděla, nemůžu ani slovy popsat. Všude samé holky co se překekřikovali přes sebe. Šlo slyšet jak křičí jejich jména, ale to mě v tu chvíli nezajímalo. Hledala jsem centrum alijas důvod tady toho všeho a úpěšně ho našla. Ti kluci byli hezcí a ten s tím pruhovaným trikem obvzlášť taky to vypadalo, že je na tom nejhůř. Rychle jsem volala posily, které by měli dorazit během chvilky. Už byli informováni předtím, že se to možná zvrtne, takže by měli být připraveni kdykoliv přijet. Snažila jsem se prodrat mezi těmi holkami, ale ony mě nepustili, že ať jdu do háje. Viděla jsem toho kluka s pruhovaným trikem jak pomalu couve do vody, která mu je už po břicho, tak jsem naskočila na skůtr a startovala ho. Otočila jsem se a vidím, že posily už dorazily a dávají situaci do pořádku, ale když jsem se otočila zpátky, tak jsem viděla jak ten kluk zakopl a ponořil se do vody. A dost! Nastartovala jsem a jela na místo, kde se před tím ten kluk potopil. Začala jsem pokřikovat po těch holkách pokřikovat, ať uhnou, nebo jim te skůtr usekne končetiny. Kupodivu ustoupili a já projela kolem a hledala toho kluka. A našla ho. Snažil se dostat na vzduch, ale holka co mu blokovala ruku tím, že na ni stála, mu to nedovolovala. Zachvíli se už moc nemrvil, to bylo dost velké znamení, abych se zpamatovala. seskočila jsem z kůtru, odstrčila tu holku a vytáhla ho s těží na skůtr.
*
Na břehu jsem ho oživovala. Jeho parťáci byli ještě v šoku, asi to jsou fakt dobří kamarádi. Ten kluk jak jsem díky těm ukřičeným holkám zjistila , se jmenuje Louis-hezké jméno pro hezkýho kluka. Nechci nic uspěchat, ale asi jsem se zamilovala. Je to dost divný-nic o něm nevím a on o mě taky a nejspíš by mě ani nechtěl a ikdyby-je z Londýna a já z Miami, to nemůže fungovat, ale musím ho oživit, prostě musím.
Dělám mu masáž srdce-nereaguje, podruhé, potřetí, počtvrté, popáté-zase nic, tak nemám na výběr.
Zacpala jsem mu nos, přiložila moje rty k jeho a začala dělat umělé dýchání. Poprvé, podruhé, potřetí, když tu náhle...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaly Kaly | 3. března 2014 v 19:18 | Reagovat

mš zřejmně velký talent skončit v nejlepším ale jinak naprosto užasné!!! :-P

2 Anis Anis | 3. března 2014 v 19:35 | Reagovat

No víš to je můj nejlepší talent. 8-) :-D  :-)  ;-)  :-D  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama