Escape and lie - prolog

12. března 2014 v 21:54 | Kaly |  E and L

Title: Escape and lie
By: Kaly
Part: Prolog


Ahoj má nová povídka o dívce která musí překonat životní překážky snad se bude líbitSmějící se

Ahoj jmenuji se Šarlota Malá né že bych byla malá, ale je to moje příjmení je mi 13 let a bydlím v Česku ale maminka pocházela z Francie proto mi dala původem francouzské jméno. Moje máma zemřela před 3 lety otec se z toho nevzpamatoval. Mám ještě sestru Viktorii tomuhle jménu nemám žádné odůvodnění teď je jí 21 let a žije v Praze.
Matka byla zpěvačka a já po ní zdědila hlas i podobu potom co matka mněla autonehodu se táta psychicky zhroutil a zlost si vybíjí na mně bije a řve na mě. Viktorie o tom neví pár dní po pohřbu se vrátila do Prahy, ani jí to říct nechci chtěla by hned volat policii a já nechci , aby otce zavřeli za ubližování na zdraví.nevím proč ho hájím prostě je to můj táta kterého jsem kdysi milovala a mám ho stále ještě ráda. V poslední době mi nadává do děvek a já vůbec nevím proč jsem zviklá na hodně nadávek, ale tohle je novinka.Pak se stalo něco co obrátilo můj hnusný život k dobrému nebo snad špatnému? To si sama budu muset počkat.

Tak nic moc,ale budu se snažit a vy mi zanechte prosím komentářeUsmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaly Kaly | 12. března 2014 v 21:58 | Reagovat

Nevím proč,ale nerespektuje to že sem to mněla rozdělený do odstavců ale co :-) skusím na tom zapracovat :-)

2 Anis Anis | 12. března 2014 v 23:26 | Reagovat

Je to srozumitelnější než když si mi o tomto příběhu říkala u vás doma. Teď se v tom vyznám líp asi proto že je to černé na bílém a když to nepochopím tak si to prostě přečtu znova takže tomu teď rozumím no a co se těch odstavců týče...to se naučíš jinak hezký příběh těším se na další ;-)  :-)  :-D  8-)  :-P

3 Kaly Kaly | 15. března 2014 v 23:24 | Reagovat

No dk já si tím nejsem jistá ale budu se snažit :-)  :-D  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama