Vlčí pouto

10. února 2014 v 20:51 | Kaly |  Vlčí pouto
Takže tohle je má 1. povídka omluvte prosím chyby.Povídka se odehrává na dovolené a je o vlcích ja k jistě poznáte z názvu¨.nebudu to sdržovat prostě je o holce které se týká 1 vlčí proroctví.


Kaly

"Příšerný horko". Ozvala se kamarádka. Musela jsem jí dát za pravdu. Bylo horké léto a my jeli na dovolenou.jedeme já moji rodiče, má sestra Sára a kamarádka Natka v jednom autě. Za námi potom jede starší brácha Tom se svou přítelkyní Annou. Konečně jsme dojeli do kempu a zapluli do chatek. Výhoda mých 16 let je že můžu mýt s Natkou vlastní chatku (do 15 sem musela být v 1 chatce. Vedle nás jsou rodiče se Sárou a poté brácha s Annou.
" Teda to vybalování je příšerný"Stěžovala si Natka když vybalovala a skládala do skříně tunu šminků a oblečení. Já mněla 1 kufr ve kterým sem mněla šminky obleky a 4 knihy. Zrovna sem si drnkala na kytaru (skládám novou písničku takovou pomalou ,jsem hodně hudebně založená i když nikdo z rodiny není je to celkem zvláštní). Někdo zaklepal na dveře a otevřel, byla to ségra, že jdou k vodě, jestli jdeme taky. Podívala jsem se na Natku a naznačila Sáře, že jí to bude ještě chvíli trvat pochopila a zavřela.
Když jsme se konečně vymotali s chatky (s mou pomocí) tak už všichni byly ve vodě. Vlezla jsem do ní a naznačila jsem ukazováčkem Anně, aby byla potichu, přiblížila jsem se k Tomovi a skočila na něho tak že spadl pod vodu."Tak ty si nedáš pokoj". Strčil mi hlavu pod vodu a najednou se strhla velká vodní bitka, do které se nezapojili jen rodiče.
Když jsme se já a Natka vzdali (přece jenom dvacetiletý brácha je dost silný ještě když se na jeho stranu přidá jeho přítelkyně a naše malá zrádkyně Sára)tak Natka ukázala na jednoho kluka."To je ale kus."Chtěla jsem ji nějak setřít, ale nemohla jsem nemohla ten kluk byl prostě božskej.
Celý odpoledne jsme pak procházeli kemp.Večer jsme si sedli hráli karty. Tom s Annou se někam vytratili a rodiče vzali Sáru na limonádu.Natka začala být unavená a tak šla spát. Já popadla kytaru a začala dodělávat tu skladbu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaly Kaly | 11. února 2014 v 12:53 | Reagovat

ten prolog je děsnej 1. kapitola bude normální souvislej příběh de vidět že mi to večer nemyslí

2 Anis Anis | 12. února 2014 v 17:16 | Reagovat

náhodou mě se to líbí líp bych to nenapsala dobra prace :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama